To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gminy w rankingu "Rzeczpospolitej"   -   26/7/2005
Dziennik Rzeczpospolita opublikował ranking gmin. Nagrodzono te samorządy, które najlepiej dbają o rozwój i podniesienie jakości życia mieszkańców przy zachowaniu bezpieczeństwa finansowego. W kategorii "gmina wiejska" najwyżej spośród podtarnowskich gmin, bo na 19. pozycji uplasował się Skrzyszów. Na 48 miejscu w kategorii gmina miejsko-wiejska znalazła się Dąbrowa Tarnowska.

Ogloszenie
>

W kategorii gmin wiejskich niezłe 27 miejsce zajęło jeszcze Dębno. Ciekawostką jest fakt, że dwie pierwsze pozycje w tej kategorii zajęły gminy z sąsiedniego Podkarpacia - Krościenko Wyżne wyprzedziło Pawłosiów. Wysoko, na 16 miejscu w kategorii \\\"gmina miejsko-wiejska\\\" sklasyfikowano też gminę, która jeszcze niedawno wchodziła w skład województwa tarnowskiego. Chodzi o Radomyśl Wielki. W kategorii miast zwyciężył Poznań przed Rybnikiem i Krakowem , wśród najlepszej dwudziestki nie ma tu Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:44:47
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html