Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Konkurs na najlepszy produkt regionalny    -   28/7/2005
Jeszcze tylko przez parę dni, do końca lipca w Starostwie Powiatu Tarnowskiego składać można zgłoszenia udziału w drugiej edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej. Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Starostwa, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i Małopolskiej Organizacji Turystycznej przyzna nagrody w dwóch kategoriach – produktu turystycznego i produktu żywnościowego.

Ogloszenie

Nagrody, zdaniem kierownika Referatu ds. Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie Ryszarda Żądło są pomocne przy zdobywaniu rozmaitych certyfikatów oraz mogą być cennym elementem promocji produktu w skali wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Uroczyste wręczenie nagród mieć będzie miejsce podczas wojewódzkich „Dożynek”, 28 sierpnia w Tuchowie.
Jednak jak dotąd zainteresowanie konkursem jest niewielkie – w kategorii produktu turystycznego zgłoszenia złożyło 6 podmiotów, w tym 4 gospodarstwa agroturystyczne, zaś w kategorii produktu żywnościowego – 3 podmioty. Tymczasem zgłaszać można bardzo różne produkty, w tym chociażby wędliny czy pieczywo; warunki regulaminu, dostępne na stronie internetowej Starostwa nie są skomplikowane. W przypadku żywności ważne jest, by dany produkt powstawał właśnie tutaj i był charakterystyczny dla Ziemi Tarnowskiej; liczą się tu ponadto dotychczas otrzymane certyfikaty, nagrody i wyróżnienia. W przypadku kategorii „turystycznej”, w pierwszym rzędzie oceniana jest lokalizacja i kompleksowość oferty, a dodatkowo premiowane są: promowanie lokalnej przyrody, zabytków i kultury regionu.
Karty zgłoszenia można otrzymać – i złożyć do dnia 30 lipca, w budynku Starostwa przy ulicy Narutowicza 38, w pokojach 110 i 111.

Posłuchaj wypowiedzi Ryszarda Żądło (na zdjęciu) z tarnowskiego starostwa (((mp3)))

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(28-07-2005) Sulpiciusz Rufus :
Urzędasom się nudzi to wymyślają sobie jakieś badziewne konkursiki byle się tylko wykazać a wydział ds kultury i promocji starostwa jak wszystkie tego typu wydziały powstał po to zeby można było kaskę wydoić z samorzadowego budżetu no i kilku kolesi obsadzić na dobrze płatnych stanowiskach. Na wyżej załączonej fotografii widzimy niejakiego R. Żądło z PO podobno liberalnej gospodarczo partii. Jak widać liberalizm ten nie przeszkadza doić kasiorki z podatników byle tylko kolesiom dobrze zrobić. Wywalić tych darmozjadów czym prędzej!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2005) zarost 2-dniowy :
PRZESYMPATYCZNY i jaki ZADBANY jest ten pan na zdjęciu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2005) Stolarz, dekarz i posadzkarz :
Do najlepszego produktu nominuję Pana (niepo)radnego Babuśkę za fajne nazwisko. HEJ!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2005) Burzyn :
Mówiąc szczerze chłopaki z PO byli chyba pod wpływem wybierając takiego facia na swojego SZEFA w mieście. Czy sam fakt, że chce się zrobić na złość Olkowi jest tu wystarczającym usprawiedliwieniem? A ta nagroda to cyrk na wybory dla Wojtkiewicza za który płacą producenci i lud pracujący miast i wsi?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2005) status quo :
Udajemy że ktoś dzowni by na zdjęciu ładnie wyglądało? Ej Żądło, Żądło. Taki stary, a...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2005) M. Poświatowski :
Staram się śledzić regularnie komentarze, choć nie zawsze mam na to czas i raczej się powstrzymuję przed włączaniem się w dyskusję. Często jednak jestem zdumiony różnymi opianiami i domniemaniami. Rozmowa przez telefon jest prawdziwa, nie ustawiana.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-07-2005) status quo :
To był żart. Wiadmo że urzędnik cały dzień dzowni do wszystkich znajomych byśmy mieli za co płacić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-07-2005) PannaNikt :
Mieli pokazac urzednika starostwa przy pracy. No to go pokazali. Przy telefonie. Bo i coz innego tam robic?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-07-2005) petent :
Cóż robić? Można iść pogadać do kogos znajomego z innego pokoju.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947