Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Homo Ceator dla dąbrowskiego serwisu   -   29/7/2005
Miła (również dla naszej redakcji) informacja napłynęła z Warszawy. Polska Narodowa Oficyna Wydawnicza Encyklopedii "Kto jest kim w Polsce i Europie" przyznała Urzędowi Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej wysoki certyfikat Homo Creator za najlepszą stronę internetową. Zdaniem specjalistów strona internetowa www.dabrowa.okay.pl (zaprojektowana, współredagowana i obsługiwana przez nasz portal) jest jedną z najlepszych w Polsce.

Ogloszenie

Jak pisze \\\"Gazeta Krakowska\\\" - zespół ekspertów, w tym gronie zasiedli m.in. informatycy, podkreśla, że serwis gminy jest redagowany profesjonalnie i z wyobraźnią.
Certyfikat \\\"Solidny Partner\\\" otrzymują instytucje, które są właścicielami najlepszych, zrozumiałych, przejrzystych i skutecznie promujących stron internetowych.
Swój sukces serwis dąbrowski zawdzięcza codziennym staraniom wielu osób, w tym zasługującej na słowa uznania konsekwencji Burmistrza Stanisława Początka. Codzienna praca nad wyglądem i zawartością strony to jednak zasługa głównie dwóch osób - Krzysztofa Orwata - informatyka UG w Dąbrowie Tarnowskiej i Dominika Świątka - webmastera naszego portalu.
Z zasobami bogatego serwisu, obecnego od wielu miesięcy pod docelowym adresem www.gminadabrowa.intarnet.pl, zapoznało się dotychczas 230 tys. odwiedzających stronę, osób z całego świata.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947