To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnowskie zespoły ? ?Perihellium?    -   02/8/2005
Istnieją od półtora roku; tarnowskiej publiczności swym całkiem obiecującym graniem dali się poznać m.in. na organizowanym przez TCK Przeglądzie Zespołów Rockowych. Ostre brzmienia, rozbudowane kompozycje – opowieści nie pozbawione poezji – to wszystko i jeszcze więcej sprawia, że Perihelium (wcześniej Peryhelion) może się podobać i pewnie o grupie tej przyjdzie nam jeszcze nie raz usłyszeć. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z wokalistą zespołu, Bartkiem Chmurą (na zdjęciu).

Ogloszenie
>

Do swego grania podchodzą z pokorą i choć do zarejestrowania niewielkiej demówki mogliby przystąpić już teraz, to jednak chcą jeszcze „dopieścić” przygotowany materiał – demo ukaże się prawdopodobnie po Nowym Roku. W planach jest jeszcze pokazanie się na paru ogólnopolskich przeglądach, stopniowe wypromowanie się, zaistnienie najpierw na tarnowskim światku muzycznym, potem gdzieś dalej… Każdy z muzyków dorastał w nieco innych klimatach, lecz widać wyraźnie, że młodzi muzycy, laureaci rockowego przeglądu doskonale się rozumieją i każdy wnosi tu coś swojego.
Peryhelium tworzą: Bartek Chmura (wokal), Gerard Wróbel (gitara), Łukasz Piwowoński (klawisze), Paweł Ćwiokowski (perkusja), Bartek Bachula (bass).
Posłuchaj wywiadu z Bartkiem Chmurą – wykorzystano niewielkie fragmenty z dwóch koncertów grupy (((mp3)))
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 11:09:36
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html