To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Badoo w "Rytmach Lata" .   -   02/8/2005
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną imprezę W RYTMACH LATA. W najbliższy piątek tj. 5 sierpnia, o godz. 19.30 w Amfiteatrze letnim będziemy mogli wysłuchać rockowego koncertu w wydaniu grupy “Badoo”. W składzie tej śląskiej grupy jest laureat tegorocznej "Szansy na Sukces" - Michał Gasz.

Ogloszenie

Zespół tworzą także Marcin Galewski (gitara basowa), Tomasz Klimek (gitara), Adam Kozubek (instrumenty klawiszowe) i Dariusz Nawara (perkusja). Zespół Badoo wziął udział w czerwcowym koncercie Debiuty w Opolu, opublikował też w tym roku debiutancki album SZEPT (z tej płyty pochodzi fragment dołączonego w formacie mp3 utworu: Wiem, kim jestem !).

Dobra produkcja, mięsiste brzmienie, takie jak lubię. Przyszłość katowickiej muzyki rockowej jest w takich właśnie zespołach - uważa Marek Niedźwiedzki z radiowej \\\"Trójki\\\". Twierdzi, że pierwsza piosenka z singla to przebój.

Przyjdźcie w piątek do Amfiteatru Letniego i wysłuchajcie koncertu - nie będziecie zawiedzeni: ekscytujące partie gitarowe, interesujący głos wokalisty i ciekawe teksty piosenek - obiecują organizatorzy koncertu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 18, 2022 17:25:39
IP     : 54.80.249.22
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html