To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kulinarny Pasaż – „koktajl wilków morskich” (6)    -   02/8/2005
W tym tygodniu, w naszym cyklu kulinarnych podróży mistrz kuchni restauracji Pasaż Wojciech Wołosowski ma do zaproponowania coś wyjątkowego – „koktajl wilków morskich”. W jego składzie znajdują się dość niecodzienne składniki – obok niezastąpionego rumu jest tu także miód, chrzan i marchew. Przypominamy o wakacyjnym konkursie, w którym nagrodą jest kolacja dla dwojga w "Pasażu".

Ogloszenie

Do przygotowania koktajlu potrzebny nam będzie świeżo wyciśnięty sok z marchwi, cytryna, miód, chrzan i dobry rum. Proporcje łączonych np. w malakserze składników są tu dowolne, wedle gustów podniebienia i stanowią pole do rozmaitych eksperymentów. Jak przygotować koktajl – posłuchaj Wojciecha Wołosowskiego (((mp3))). W materiale dźwiękowym wykorzystano nagranie zespołu Cztery Refy.

Przypoiminamy, że dziś i w każdy kolejny wtorek, aż do końca wakacji, wygrać można podwójną kolację w PASAŻu, uczestnicząc w Wielkim InTARnetowym Konkursie Wakacyjnym. Szczegółów szukajcie na stronie głównej.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 20:42:41
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html