To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Mikołajkowy konkurs Okay i Millennium   -   05/12/2003
Tym razem tradycyjny weekendowy konkurs filmowy, w którym nagrodą są zaproszenia do kina ogłaszamy nieco później ale trwał będzie dłużej. Będzie w nim można wziąć udział aż do sobotniego poranka i jeszcze tego samego dnia obejrzeć w kinie "Millenium" wybrany przez siebie film. W Mościcach można w tym dniu zobaczyć animowany megahit "Gdzie jest Nemo?" lub premierowy film akcji "S.W.A.T." z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.

Ogloszenie

S.W.A.T. wchodzi na ekrany polskich kin właśnie dzisiaj , w Mościcach można oglądać go w tym samym czasie , co w całym kraju. Informacje o filmie zamieszczamy przy repertuarze kina.

Tym razem aż trzej inTARnauci otrzymają podwójne zaproszenia na wybrane przez siebie filmy grane w sobotę w "Millennium" !!!

Wystarczy do jutra , tj. do 6 XII do godz. 9.00 nadesłać e-maila zawierającego nazwę (i godzinę sobotniego seansu) wybranego przez siebie do obejrzenia filmu , a potem mieć nieco szczęścia w losowaniu.
E-maile prosimy zatytułować MIKOŁAJKI w MILLENNIUM a w liście podać swoje imię, nazwisko i telefon do celów kontaktu, który nawiążemy ze zwycięzcami (w sumie cztery osoby) zaraz po dokonaniu losowania. Adres na jaki należy nadsyłać odpowiedzi to: tarnow@okay.pl

Repertuar "Millennium" na stronie www.okay.pl/millennium
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 06:03:05
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html