To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  IN-GRID w Tarnowie    -   09/8/2005
Pod koniec sierpnia już po raz trzeci rozgłośnia RDN-Małopolska przygotowuje dla mieszkańców regionu wielodniową imprezę rozrywkową pod hasłem "Mania rozdawania". Tym razem 30 tysięcy butelek wody mineralnej trafi bezpłatnie do tych chętnych, którzy dotrą pod Centrum Handlowe ECHO. Podczas imprezy z bogatym programem imprez towarzyszących i atrakcji dla osób w każdym wieku, zbierane będą wolne datki na cele charytatywne. A finał imprezy 28 sierpnia zapowiada się na muzyczne wydarzenie roku w Tarnowie. Przed publicznością zgromadzoną przy ul. Błonie najpierw wystąpi zespół ZIYO, promujący nową płytę a po nim gwiazda z Włoch, śpiewająca po francusku IN-GRID, niezwykle popularna w naszym kraju.

Ogloszenie
>

In Grid Alberini jest Włoszką, wychowała się w małym miasteczku na północy Włoch, Guastalli. Imię odziedziczyła po słynnej gwieździe filmowej Ingrid Bergman. Jej rodzice, którzy prowadzili i nadal prowadzą kino, tak wielką sympatią darzyli aktorkę, że postanowili właśnie jej imię dać swej córce. Dzieciństwo Ingrid spędziła w kinie, dorastała oglądając filmy, które jak sama twierdzi miały największy wpływ na jej wyobraźnię i to właśnie one przepełniły ją chęcią dzielenia się swoimi uczuciami z szerszą publicznością. Wkrótce odkryła, że najczęściej swoje emocje wyraża śpiewem.
Swoją karierę wokalną rozpoczęła na lokalnych scenach w północnej części Włoch. Bardzo szybko doceniono jej talent. Singiel "Tu es foutu" przebywał łącznie na wszystkich listach przebojów ponad rok, podobnie było z kolejnymi hitami artystki - "In-Tango", czy "I'm folle de Toi".
W kwietniu 2003 roku In-Grid wydała swoją debiutancką płytę. Jako pierwsi, albumu posłuchali Polacy - właśnie w naszym kraju miała miejsce międzynarodowa premiera krążka "Rendez-vous". Płyta w krótkim czasie stała się płytą złotą - sprzedano jej ponad 35 tysięcy egzemplarzy. W ciągu kilku miesięcy liczbę tę udało się piosenkarce podwoić i dziś możemy o "Rendez-Vous" mówić, że jest płytą platynową!
Rok temu wydała płytę "La vie en rose". Tym razem wokalistka postanowiła zmierzyć się z największymi przebojami piosenki francuskiej, w nowoczesnych aranżacjach. Wśród piosenek znalazły się m.in: "Milord, La vie en rose", czy "Les champs-elysees".
In-Grid kilkakrotnie odwiedziła Polskę, występując m.in. podczas wielkiego andrzejkowego koncertu w katowickim Spodku, podczas polskiego finału Konkursu Eurowizji a także podczas festiwalu w Sopocie.
Artystka przygotowuje się do wydania nowej płyty "Voila". Płytę zwiastuje singiel "Mama mia". Nowy materiał został nagrany po francusku i angielsku. Na singlu znajdują się także refreny śpiewane po hiszpansku.

Posłuchajcie krótkiej rozmowy z In-Grid, którą przeprowadziła Magda Drobot z RDN-Małopolska (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, September 21, 2023 09:31:13
IP     : 44.200.101.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html