To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Nowy zespół, nowy przebój ?    -   11/8/2005
Na tarnowskim rynku muzycznym pojawił się nowy zespół. Nazywa się Radosna Chatka a stanowią go dobrze już znani młodzi muzycy: Sławek Ramian (wokal) i Grzesiek Nosek (bass), obaj znani też z odjazdowej kapeli Czuband oraz Michał Przerwa-Tetmajer (gitara), jeden z liderów formacji For Sale. Radosna Chatka jest ... wakacyjnym pomysłem trójki przyjaźniących się od dawna muzyków. Wyszli oni ze studia niedawno z utworem "Boski stan" (do pobrania u nas jako mp3), który ma wszelkie zadatki na nie tylko wakacyjny przebój. Posłuchajcie !

Ogloszenie
>

Sławek, Michał i Grzesiek (w takiej kolejności od lewej na zdjęciu) określają gatunek wykonywanej przez Radosną Chatkę muzyki jako pop-funk-dance. Zapytani, czy "Chatka" nie jest oby pomysłem konkurencyjnym wobec ich macierzystych formacji, stanowczo zaporzeczają. - Muzyka jest treścią naszego życia - mówi Michał - możemy i chcemy ją wyrażać na różne sposoby.
Jak im to wychodzi w kolejnym artystycznym "wcieleniu" możecie się przekonać sami odsłuchując przyniesiony do naszej redakcji przez muzyków RCh plik mp3 z piosenką "Boski stan". Po kilku pierwszych redakcyjnych "odsłuchach" śmiemy podejrzewać, że piosenka może się okazać sporym hitem nie tylko na lokalnych dyskotekowych parkietach końca wakacji i jesiennych prywatkach. A za kilka tygodni muzycy wchodzą do studia raz jeszcze, aby nagrać następne utwory. Przeboje ?

Wejście do studia "Radosnej Chatki" było i będzie możliwe dzięki pomocy finansowej Studia Języków Obcych HYBRYDA - sponsora zespołu.
(pd)

Posłuchajcie utworu "Boski stan" - (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 18, 2022 17:07:32
IP     : 54.80.249.22
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html