To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Biznes" w MFK   -   11/8/2005
Mościcka Fundacja Kultury zaprasza w niedzielę 18 września na "najzabawniejszy spektakl ostatniego dziesięciolecia", jak zrecenzowano farsę autorstwa J. Chapmana i J. Lloyda w reżyserii Jerzego Bończaka, z którą przyjedzie do Tarnowa zespół gwiazd stołecznego Teatru KOMEDIA. Na mościckiej scenie pojawią się m.in. Elżbieta Zającówna, Magda Wójcik, Marcin Troński, Artur Barciś, Andrzej Nejman i Karol Strasburger.

Ogloszenie
>

Jest to sztuka o współczesności. Akcja toczy się w luksusowym apartamencie w Londynie. Dwóch biznesmenów próbuje sprzedać upadającą firmę przewozową – Niemcowi i Szwedowi, zaangażowane są w to duże pieniądze i dwie panie „do towarzystwa”. Niespodziewane przybycie żon angielskich biznesmenów rozpoczyna ciąg wydarzeń praktycznie nie przewidywalny od początku do końca.
Komedia ma świetne tempo, widowni ledwo starcza czasu by odetchnąć po jednej zabawnej kwestii, kiedy już ze sceny pada następna, nie mniej śmieszna. Z urokiem, polotem i błyskotliwym dialogiem całość tworzy znakomitą farsę.
„BIZNES” to ponad dwie godziny świetnej zabawy. MFK zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty ujrzenia tej przezabawnej komedii w Tarnowie. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w MFK, tel./ fax 6334621 .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 11:13:58
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html