To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Muzyczny weekend   -   11/8/2005
W trakcie nadchodzącego weekendu nie braknie wrażeń dla melomanów różnych gatunków muzyki. W piątek o godzinie 18.00 Dworek I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej będzie gościł młodą polską skrzypaczkę – Patrycję Piekutowską. Godzinę później powarsztatowy koncert da w Amfiteatrze Letnim w Tarnowie plejada polskich i zagranicznych muzyków rockowo-jazzowych. W sobotę natomiast na Rynku wystąpi Old Metropolitan Jazz Band.

Ogloszenie

Podczas kolejnego koncertu z cyklu Muzycznych Spotkań u Paderewskiego melomani usłyszą młodą artystkę w repertuarze utworów Krzysztofa Pendereckiego (m.in. I Sonata i Miniatury). Światowej sławy skrzypek Igor Ojstrach tak wypowiedział się o artystce: „Jest świetnym muzykiem. Potrafi znaleźć równowagę pomiędzy najistotniejszymi elementami istniejącymi w muzyce, ma dobry słuch, dobrą technikę, wydobywa kompletny i piękny dźwięk”. Podczas najbliższego koncertu w Kąśnej Patrycji Piekutowkiej przy fortepianie towarzyszyć będzie Beata Bilińska.
Początek koncertu o godz. 18.00, a dla niezmotoryzowanych melomanów możliwość skorzystania z autokaru (po wcześniejszej rezerwacji), który wyjedzie do Kąśnej spod Tarnowskiego Teatru o godzinie 17.00.
Dodatkowe informacje w Centrum Paderewskiego – Tarnów, Rynek 9, tel. 621-09-21.

Trwa muzyczny cykl weekendowy \\\"W rytmach lata\\\" przygotowany przez Wydział Kultury UMT i TCK. W jego ramach w piątek o19.00 w Amfiteatrze przy ul Kopernika będzie można posłuchać \\\"warszatowego\\\" koncertu jam sessions z udziałem takich muzyków, jak Din Braun, Steve Logan i Krzysztof Zawadzki.
Dzień później o tej samej porze na scenie pod Ratuszem zaprezentuje się Old Metropolitan Jazz Band.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 18, 2022 17:28:51
IP     : 54.80.249.22
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html