To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wygraj karnet na "Filmy pod gwiazdami"   -   14/8/2005
Dla naszych inTARnautów czekają dwa karnety na wszystkie trzy projekcje cyklu "Filmy pod gwiazdami", który w środę, czwartek i piątek zagości na ekranie nietypowego plenerowego kina ... w Amfiteatrze Letnim przy ul. Kopernika. Aby wygrać karnet trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wysłać je na naszą redakcyjną skrzynkę @ i mieć trochę szczęścia we wtorkowym losowaniu. Tych, którym się wówczas nie uda, zapraszamy do naszych codziennych przedpołudniowych konkursów 17, 18 i 19 siernia. Nagrodą w nich będą 2 bilety na wieczorny seans w Amfiteatrze.

Ogloszenie

Pytanie konkursowe brzmi : W ubiegłym roku w Amfiteatrze zorganizowano przegląd filmów niezależnej wytwórni, związanej z zielonogórskim "zagłębiem" kabaretowym. Jaką nazwę nosi ta wytwórnia ? Odpowiedzi (podpisane imieniem i nazwiskiem w treści e-maila) nadsyłać należy na adres: poczta@intarnet.pl z tematem KARNET do wtorku 16 sierpnia do godziny 14.00. Dwoje zwycięzców wylosujemy tego samego dnia popołudniu i poinformujemy ich zwrotnie drogą elektroniczną.

Tych, którzy nie będą mieć szczęścia w losowaniu karnetów prosimy o nadsyłanie odpowiedzi również w środę, czwartek i piątek do godziny 12.00. Codziennie w dniu seansów losować będziemy po dwa bilety na wieczorną projekcję w Amfiteatrze.

Więcej szczegółów na temat przeglądu filmowego "Filmy pod gwiazdami" znajdziesz : tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 18:00:22
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html