To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Mania rozdawania    -   16/8/2005
Zbliża się trzecia już edycja organizowanej przez RDN Małopolska charytatywnej imprezy „Mania rozdawania”. W roku ubiegłym udało się zebrać blisko 11 tysięcy złotych, które trafiły do ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych w Jadownikach Mokrych i do Domu Dziecka w Tarnowie. Tym razem Tarnowianie mogą wspomóc pierwsze w Małopolsce Hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych w Stróżach.

Ogloszenie
>

- Zainteresowanie „Manią rozdawania” w roku ubiegłym przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Magda Drobot, dyrektor ds. marketingu RDN Małopolska. – W tym roku również liczymy na szczodrą pomoc, w takich sytuacjach liczy się każda pomocna dłoń. Zgromadzone środki pochodzące z rozdania 30 000 półtoralitrowych butelek wody mineralnej „Kinga Pienińska” przeznaczamy na powstające w Stróżach Hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych oraz na wyprawki szkolne dla dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Tarnowie. W Hospicjum w Stróżach, które jest pierwszego tego typu placówką w Małopolsce, profesjonalną opiekę znajdzie już wkrótce 30 młodych pacjentów, którzy wraz ze swymi najbliższymi znaleźli się w dramatycznej sytuacji życiowej.
Od 25 sierpnia przez trzy dni pod Centrum Handlowych „Echo” rozdawanych będzie 30 tysięcy butelek wody mineralnej KINGA PIENIŃSKA. Przy tej okazji każdy będzie mógł ofiarować dowolną, nawet najdrobniejszą kwotę na rzecz potrzebujących dzieci – na miarę własnej kieszeni i.. serca. Na Placu przed Centrum Handlowym ECHO zostanie ustawiona scena, na której codziennie prezenter RDN Małopolska Sebastian Szafarz będzie rozdawał wodę mineralną za wolne datki. Ostatnia butelka zlicytowana zostanie na antenie RDN Małopolska.
W czasie trwania akcji uruchomione zostanie terenowe studio RDN Małopolska, z którego przez cały finałowy dzień będzie transmitowany program na żywo. Ponadto na wszystkich gości „Manii Rozdawania 2005” czekać będzie wiele innych atrakcji. Formą podziękowania dla darczyńców będzie wielki finał – 28 sierpnia wystąpi promujący swoją nową płytę zespół ZIYO; organizatorom udało się również zaprosić niezwykle popularną w naszym kraju Ingrid.
Posłuchaj, co o „Manii Rozdawania” mówi Magda Drobot (((mp3))).

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 18, 2022 15:44:43
IP     : 54.80.249.22
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html