To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Tarnów coraz bardziej ekologiczny   -   08/12/2003
W regionie tarnowskim polepsza się stan środowiska , poprawia się też jakość wód. Wojewódzki Inspektorat Ochrony środowiska w Tarnowie ma jednak zastrzeżenia co do stanu powietrza w samym mieście, zdarzają się tutaj przekroczenia wartości substancji dopuszczalnych. Jak powiedziała Radiu PLUS kierownik WIOS-iu Krystyna Gołębiowska, coraz większym problemem w regionie jest także hałas. Wiele skarg zgłaszają mieszkańcy domów usytuowanych w pobliżu ruchliwych dróg.

Ogloszenie

WIOS przygotowuje się do nowych zadań w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Będzie więcej badań, kontroli. Brakuje jednak sprzętu i ludzi. Pomocna w pracy jest stacja automatyczna badająca jakość powietrza – znajduje się ona w Tarnowie przy Al. Solidarności, zdarzają się jednak problemy w jej funkcjonowaniu. To ma się wkrótce zmienić. Stacja wyposażona zostanie w nowe mierniki. Wtedy wyniki stanu powietrza w Tarnowie będzie można oglądać w internecie. Teraz często są problemy z przesyłaniem danych. (bied)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:10:16
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html