To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wieczór z gwiazdami w Dąbrowie   -   24/8/2005
W najbliższą sobotę 27 sierpnia na placu przy D.H. DĄBROWIAK odbędzie się wielogodzinna impreza rozrywkowa "Wieczór z gwiazdami" zorganizowana przez Kandydata na Posła RP Bolesława Łączyńskiego, Stowarzyszenie ZGODA i Dąbrowski Dom Kultury. W programie m.in. zabawa dla najmłodszych, występ gwiazdy programu "Europa da się lubić", laureatów "Szansy na sukces", występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz koncert rockowy.

Ogloszenie
>

Już o 16.00 całość rozpocznie świetna zabawa dla najmłodszych KOT i MYSZ. Godzinę później rozpocznie się koncert ROZŚPIEWANA EUROPA z udziałem Conrado Moreno i laureatów "Szansy na Sukces". Koncert przedzieli godzina z kabaretem Pod Wyrwigoszem - aktorami Spotkań z Balladą. O godzinie 22.00 rozpocznie się ostatni punkt programu koncert zespołu rockowego SUCHY CHLEB dla KONIA.
W trakcie imprezy trwać będzie piknik a razem z nim liczne konkursy, zabawy i niespodzianki. Atrakcji nie braknie dla nikogo a w przypadku złej pogody impreza zagości w DDK.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 20:37:57
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html