To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Trwa MANIA ROZDAWANIA   -   27/8/2005
Od czwartku przed Centrum Handlowym ECHO przy ul. Błonie, pod hipermarketem Carrefour, trwa "Mania Rozdawania". To nazwa imprezy charytatywnej, którą wymyślili dziennikarze RDN-Małopolska i powtarzają już po raz trzeci. Wszystkim chętnym "za grosze" rozdawana jest woda mineralna (w tym roku "Kinga Pienińska") a wody ubywa z każdą godziną. Po dwóch dniach imprezy z 30- tysięcy butelek pozostało już tylko 5 tysięcy. Zbierane podczas imprezy wolne datki zasilą konto Hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych w Stróżach. Jutro finał imprezy, który uświetnią dwa koncerty - rodzimego ZIYO (g.18.00) i śpiewającej po francusku Włoszki IN-GRID (g.20.00). Wstęp wolny.

Ogloszenie

Hospicjum w Stróżach powstaje z inicjatywy tamtejszej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. Nie możemy odmienić losu nieuleczalnie chorych dzieci ale potrafimy sprawić by godnie i w spokoju przeżyły swoje ostatnie dni - mówią przedstawiciele Fundacji.
Hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych może być jedną z niewielu szczęśliwych chwil jakie zostaną im podarowane w chorobie. Fundacji przyświeca cel by u kresu swej podróży przez życie, dzieci tak ciężko dotknięte przez los znalazły ukojenie aby czuły się otoczone miłością i troską. Podarujmy im wspólnie jak najwięcej pogodnych chwil i wywołajmy uśmiech na twarzach. Dzięki ludziom wielkiego serca można stworzyć właśnie takie schronienie. Nowe Hospicjum pomieści 30 małych pacjentów. Warunki bytowe dostosowane do potrzeb chorych dzieci i specjalistyczna opieka lekarska i pielęgniarska oraz obecność wolontariuszy pomogą stawić czoła cierpieniom którego nie szczędzą kolejne dni choroby. Dzieci otrzymają wsparcie fizyczne, uśmierzenie bólu i pielęgnację niedomagającego ciała oraz psychiczne podtrzymanie na duchu. Pomoc w oswojeniu lęku i pogodzeniu się z tym co ma nadejść.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:58:53
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html