To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Lider listy SDPl dla inTARnetu    -   07/9/2005
Wojciech Filemonowicz, lokalny lider listy Komitetu Wyborczego utworzonego przez SDPl, Unię Pracy i Zielonych, nie boi się o miejsce jego ugrupowania w parlamencie. - Gdy zsumujemy poparcie dla wszystkich naszych partii to nie powinno być żadnego problemu z dostaniem się do Sejmu - ze spokojem stwierdzał w naszej redakcji kilka dni temu. W.Filemonowicza, znanego przede wszystkim z działalności charytatywnej kierowanej przez niego Fundacji im. A.Urbańczyka zapytaliśmy m.in. z czym idzie do wyborów, o różnice programowe z SLD a także o kontrowersje towarzyszące poparciu przez jego partię kandydatury Józefa Sztorca do Senatu.

Ogloszenie

Posłuchajcie co na tematy \\\"programowe\\\" miał do powiedzenia nasz rozmówca : (((mp3)))

Oto, co powiedział nam Wojciech Filemonowicz na temat poparcia jego partii dla Senatora Józefa Sztorca, którego postać budzi kontrowersje chociażby przez fakt częstych zmian ugrupowań ale też z powodu słynnej już sprawy dot. darowizn Senatora na rzecz Oratorium XX Filipinów, które zniknęły następnie z kont kongregacji :
- Senator Sztorc nie jest członkiem Socjaldemokracji i nie kandyduje z tej listy, tylko z własnej listy Ludowego Komitetu Wyborczego, który dysponuje kilkudziesięcioma listami poparcia, w tym naszym - co wynika z tego, iż senator Sztorc robi wiele dla społeczności lokalnych i widać jego zaangażowanie w terenie w bardzo wielu sprawach. A z poparciem jest tak, że można go również wycofać, więc gdyby wyniknęły sprawy nam nie znane i rozwój wydarzeń byłby taki, że doprowadziłby do postawienia zarzutów senatorowi Sztorcowi, to nasze poparcie może być wycofane. Na dzień dzisiejszy jednak to, z czym mamy do czynienia to jedynie pomówienia.
W Socjaldemokracji sprawa jest bardzo jasna - jeśli ktoś łamie prawo przestaje być naszym członkiem, i to szybko. Pokazaliśmy to chociażby na przykładzie posła Gruszki, który w Bydgoszczy zasłonił się immunitetem gdy poproszono go o dmuchnięcie w alkomat. To nam wystarczyło do jego usunięcia z partii. A wracając do senatora Sztorc - poparcia udzielili mu też inni, także i partie polityczne; my tak naprawdę udzieliliśmy poparcia komitetowi wyborczemu.


Wojciech Filemonowicz ma 35 lat , od kilku tygodni mieszka w Tarnowie, ale z naszym miastem i ziemią tarnowską związany jest od wielu lat, poprzez wycelowaną na nasz region działalność Fundacji im. A.Urbańczyka , której jest prezesem. Fundacja prowadzi programy charytatywne Internet dla bibliotek, Kubusiowa biblioteka oraz programy stypendialne. Z wykształcenia jest ekonomistą (ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu AE w Krakowie), posiada licencję pilota wycieczek zagranicznych i uprawnienia tłumacza języka niemieckiego. Od 13 lat prowadzi KRAKSERWIS - prężnie działającą firmę reklamową, nominowaną wielokrotnie do nagród w dziedzinie kultury w tym Mecenasa Miasta Krakowa. Jest członkiem - założycielem i przewodniczącym SDPL w województwie małopolskim a także m.in. członkiem Rady Stowarzyszenia \\\"Kuźnica\\\", Stowarzyszenia Przyjaciół Filharmonii Krakowskiej a także członkiem Zarządu Podgórskiego Stowarzyszenia Kulturalno- Społecznego w Lipnicy Górnej. Wielokrotnie nagradzany - w roku 2001 otrzymał nagrodę \\\"Uskrzydlonego\\\", w 2003r. został wybrany Człowiekiem Roku w plebiscycie Gazety Krakowskiej. Wyróżniany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnowie i Pałac Młodzieży. Jest też \\\"Przyjacielem Miasta Tarnowa\\\". Jego hobby to: pływanie, squash, literatura i piłka nożna.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:46:14
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html