To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Błyskawiczny konkurs Okay i Millennium   -   12/12/2003
W kinie "Millennium" wciąż można oglądać najnowszy hollywodzki film akcji: "S.W.A.T." z Samuelem L. Jacksonem i Colinem Farrellem w rolach głównych. InTARnauci, będący amatorami kina sensacyjnego - jak co tydzień - mogą otrzymać bezpłatne zaproszenie na wybrany przez siebie seans filmu. A już za tydzień w "Millenium" tarnowska premiera europejskiego hitu sezonu "Good bye, Lenin" Wolfganga Beckera ...

Ogloszenie

S.W.A.T..
USA, 2003 akcja, 117 min
Reżyseria: Clark Johnson
Obsada: Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Olivier Martinez, Michelle Rodriguez

Jim Street, były członek grupy operacyjnej S.W.A.T., który wraz ze swoim partnerem Brianem Gamble wyrzucony został z szeregów oddziału w konsekwencji kontrowersyjnej decyzji, którą obaj podjęli podczas akcji odbicia zakładników z rąk przestępców. Gamble zniesmaczony i zniechęcony porzuca służbę, ale Street, dla którego służba w policji to całe jego życie, zgadza się na degradację, mając nadzieję w głębi duszy, że pewnego dnia dana mu będzie szansa odkupienia swoich win i jeszcze raz z dumą będzie mógł założyć mundur elitarnych jednostek S.W.A.T.

Street dostaje swoją szansę, kiedy dowodzący zespołem Dan "Hondo" Harrelson otrzymuje polecenie znalezienia i wyszkolenia pięciu najwyższej próby gliniarzy do nowej jednostki specjalnej S.W.A.T. (Special Weapons and Tactics). Pozostali z zaangażowanych przez Hondo rekrutów to Deacon "Deke" Kaye, Chris Sanchez, Michael Boxer i T.J McCabe.
Po kilku tygodniach wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, nowa jednostka S.W.A.T. zostaje szybko wprowadzona do akcji, kiedy to narkotykowy baron Alex Montel bezczelnie oferuje 100 milionów dolarów nagrody każdemu, kto może go uwolnić z rąk policji. I to właśnie w momencie, kiedy jednostka specjalna wyrusza z Los Angeles, żeby przekazać go w ręce policji Federalnej, podąża za nimi bezwzględna, dobrze uzbrojona banda najemników Montela.

Spośród osób, które nadeślą nam dzisiaj, tj. w piątek do godziny 14.00 e-maila z tematem "SWAT" , wylosujemy dwóch szczęśliwców. Otrzymają oni podwójne zaproszenia na wybrany przez siebie seans filmu podczas weekendu 13-14 XII. Prosimy nadesłać e-list na adres tarnow@okay.pl, wraz z nazwiskiem, tel. kontaktowym oraz terminem wybranego seansu w kinie (patrz: repertuar kina Millennium na www.okay.pl/millennium). Dla tych, którym się nie powiedzie - informacja. Bilety w Miillennium kosztują tylko 12 zł. Zapraszamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:30:17
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html