Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Mój Tarnów" A.Sypka wydany !    -   23/9/2005
To już dziś. Od wielu miesięcy, przy okazji naszego cyklu dźwiękowych spotkań z Antonim Sypkiem i jego opowieściami o Tarnowie, zapowiadaliśmy, że po wakacjach ukaże się "Mój Tarnów" - książka, która powinna znaleźć się w bibiloteczce każdego tarnowskiego patrioty lokalnego. Dziś w Sali Lustrzanej o godzinie 18.00 odbędzie się promocja tej 800 stronicowej (sic!) publikacji, połączona z wieczorem autorskim popularnego historyka i radnego.

Ogloszenie
>

Na publikację składają się przede wszystkim „Pejzaże Tarnowskie” i „Ulice Tarnowa”, przez lata drukowane w prasie lokalnej. 800-stronicowe dzieło opatrzone zostało fotografiami i grafikami Witolda Pazery.

–To jest dzieło mojego życia i marzy mi się, by mieszkańcy naszego miasta mogli się z mojej książki uczyć miłości do tej naszej małej Ojczyzny, w której mieszkamy i którą tworzymy, tak jak ja miłości tej uczyłem się ze wspaniałej, choć niepozornej książeczki Jana Bielatowicza – mówi autor.
Wydawnictwo liczy blisko 800 stron, wzbogaconych fotografiami i utrzymanymi w XIX-wiecznej konwencji grafikami Witolda Pazery i jego syna Marcina.
Publikacja została wydana staraniem Fundacji Tarnowskie Towarzystwo Przemysłowe oraz Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie. W trakcie dzisiejszego spotkania będzie możliwość dokonania zakupu książki po promocyjnej cenie.

Posłuchaj wypowiedzi Antoniego Sypka, opowiadającego o swojej książce (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(28-09-2005) Dominik :
Zakupilem ta ksiazke w poniedzialek. I powiem tyle - jestem zachwycony. Nie dziwi mnie to zreszta, bo dobrze wiedzialem czego sie spodziewac :). Dziekuje Panie Antoni - oszczedzil mi Pan sporo czasu, jako ze juz od pewnego czasu spedzalem wolne chwile w Czytelni Naukowej kserujac Pana artykuly ze starszych rocznikow gazet. Dziekuje rowniez za to ze ... Pan jest. Ze Panu zalezy. Nie ma takich osob zbyt wielu, tym bardziej nalezy cenic Pana zaangazowanie w utrwalanie i promowanie wiedzy o dawnym i obecnym Tarnowie. A ze jest to potrzebne - nawet wsrod mieszkancow naszego miasta niestety - nie trzeba chyba nikogo przekonywac. Zycze wiec Panu dalszych sukcesow oraz wtrwalosci w tym co Pan robi. A robi Pan wiele. (przy okazji pozdrowienia rowniez ode mnie dla Wojtka)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl