To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Zaproszenie na turniej tańca   -   12/12/2003
Już jutro w hali widowiskowo-sportowej tarnowskiego Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej rozegrany zostanie tradycyjny, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Zima 2003" o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży. Jego organizatorami są: Pałac Młodzieży w Tarnowie, Klub Tańca Towarzyskiego "eMiKa", Szkoła Tańca "eMiKa" oraz Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego. Jeden z inTARnautów otrzyma podwójne zaproszenie na tę imprezę.

Ogloszenie

Sobotni turniej będzie zarazem okazją do świętowania jubileuszu pięciolecia istnienia prowadzonego przez Małgorzatę Pletty-Zyznar oraz Karola Zyznara, Klubu Tańca Towarzyskiego "eMiKa". Rozgrywany będzie on w dziesięciu kategoriach. Jako pierwsze, bo już o godz. 9, do rywalizacji przystąpią pary w wieku 10-11 lat posiadające klasę "D" oraz w wieku 12-13 lat - klasa "D" i "C". W drugim - rozpoczynającym się o godz. 13 bloku - swe umiejętności zaprezentują pary do lat 9 (klasa "D") oraz taneczne duety w wieku 10-11 lat posiadające klasę "C". Trzecią część turnieju (początek o godz. 15) wypełnią zmagania par "B"-klasowych w kategoriach: 12-13 lat oraz powyżej 15 lat. Wreszcie w ostatnim, rozpoczynającym się o godz. 18 bloku, wystąpią duety w wieku 14-15 lat (klasa "C" i "B") oraz pary powyżej 15 lat, legitymujące się klasą "C". Łącznie spodziewać można się występów ok. 120 par z całej Polski.
- Pomoc ze strony sponsorów pozwoliła nam po raz kolejny na zorganizowanie - wspaniałej mamy nadzieję - imprezy w pięknej oprawie i scenografii - mówią Małgorzata Pletty-Zyznar i Karol Zyznar. - Zapraszamy na nią wszystkich miłośników tańca nie tylko w imieniu swoim, ale również dyrekcji Pałacu Młodzieży oraz tancerzy i ich rodziców.

Bilety w cenie 10 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla dzieci nabyć będzie można bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju.

Jeden z inTArnautów , który nadeśle pod ares tarnow@okay.pl e-maila o treści EMIKA otrzyma natomiast podwójne zaproszenie gratis ! W liście wystarczy podać telefon kontaktowy. Szczęśliwca wylosujemy jutro ok. godz. 9.00 i natychmiast poinformujemy o odbiorze nagrody.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:40:49
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html