Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TRCKiOT
  
  Tarnowskie. Dobry pomysł na ... 2-3 dni   -   27/9/2005
Po raz kolejny Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w Tarnowie zaprezentowało region Tarnowa i okolic wybranym touroperatorom. Przez trzy dni (od 14 do 16 września br.) w mieście i okolicy gościli przedstawiciele biur podróży z Krakowa i Warszawy. Zaproszenie zostało skierowane do tych biur, które organizują przyjazdy turystów zagranicznych do Polski. Celem spotkania była prezentacja walorów turystycznych regionu, przedstawienie bazy noclegowej i gastronomicznej.

Ogloszenie

Goście zwiedzili Tarnów, Powiśle Dąbrowskie, Pogórze Ciężkowickie oraz Bocheńszczyznę. Najbardziej urzekły gości: tarnowska Starówka, dworek Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, Zalipie oraz Kopalnia Soli w Bochni. Szczególną uwagę przyciągnęło Muzeum Diecezjalne w Tarnowie zarówno z powodu swojej siedziby (pierwszy murowany dom w Tarnowie, tzw. Mikołajowski) jak i cennych zbiorów.
Na zaproszenie odpowiedziało kilkanaście biur podróży. Study tour współfinansowało Województwo Małopolskie z grantu "Małopolska gościnna".
Po imprezie, TRCKiOT przygotowało specjalną ankietę, w której uczestnicy oceniali Tarnów i region pod kątem turystycznym. Muzeum Diecezjalne w Tarnowie, Zalipie, Kopalnia Soli w Bochni oraz Zamek w Dębnie zrobiły największe wrażenie na gościach. Przedstawiciele biur podróży najchętniej te atrakcje widzieliby w swojej ofercie. Z ankiety wynika również, iż baza hotelowa i gastronomiczna w Tarnowie jest na wysokim poziomie. Nasz region jest w stanie przyciągnąć turystę na okres 2 - 3 dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl