Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Studia prawie za darmo   -   27/9/2005
Już niebawem ponad trzysta osób skorzysta z atrakcyjnej oferty studiów podyplomowych MWSE. Uczestnictwo w ogólnopolskim konsorcjum „Edukacja dla Przedsiębiorczości” sprawi, że odpłatność wyniesie 20% rynkowej wartości kursów. Nabór na studia rozpocznie się w najbliższych miesiącach, a ich realizacja obejmie 4 edycje i potrwa do 2007 roku. Szczegóły naboru znajdą się na stronie internetowej MWSE.

Ogloszenie

W 2004 roku Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie przystąpiła do konsorcjum „Edukacja dla Przedsiębiorczości”, którego celem była realizacja projektów szkoleniowych ze środków pozyskanych z funduszy unijnych. Przyłączenie się do projektu szesnastu szkół wyższych (m.in. Uniwersytet Szczeciński, AE z Krakowa i Katowic, Politechnik z Gdańska, Łodzi, Wrocławia oraz prywatne uczelnie z Gdyni Warszawy) przyniosło ostateczny sukces w postaci dofinansowania sięgającego ponad 60 mln złotych. Blisko 1,5 mln tych środków przypadło w udziale MWSE. Oznacza to, że ok. 300 osób będzie mogło zapisać się na studia podyplomowe oszczędzając ok. 3 tysiące złotych.

MWSE zaproponuje do wyboru chętnym spełniającym warunki naboru (mieszkańcy Tarnowa, powiatu tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego; zatrudnienie w ramach umowy o pracę, skierowanie z zakładu pracy, podpisanie umowy) sześć specjalności: zarządzanie przedsiębiorstwem na rynku europejskim, zarządzanie firmą, rachunkowość i zarządzanie finansami, controlling, logistyka w biznesie oraz marketing międzynarodowy.

Jak mówi prof. MWSE dr hab. Stanisław Belniak (na zdjęciu), rektor MWSE : - Nie zasypiamy gruszek w popiele w walce o pieniądze unijne. W ostatnim roku wygraliśmy trzy duże projekty: kursy językowe, program wyrównywania szans mniejszości na rynku pracy oraz właśnie studia podyplomowe. Stwarzamy dzięki temu ogromną szansę osobom podnoszącym swoje kwalifikacje zawodowe. Już teraz dobiegają nas głosy o konieczności zwiększenia ilości miejsc. Niestety, nie jesteśmy w stanie wpłynąć na wysokość budżetu UE, ale obiecujemy że będziemy walczyć o coraz większe środki.

Nabór na studia rozpocznie się w najbliższych miesiącach, a ich realizacja obejmie 4 edycje i potrwa do 2007 roku. Szczegóły naboru znajdą się na stronie internetowej www.mwse.edu.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl