To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Zmiana rozkładu jazdy PKP   -   12/12/2003
Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy pociągów. Nie będzie rewolucyjnych zmian. Dyrekcja PKP zapewnia, że w tym roku liczba pociągów pozostanie bez zmian. Mimo to 37 kursów zostanie oznaczonych literą F. To właśnie one mogą od nowego roku zniknąć z rozkładów. Na tarnowskim dworcu PKP na rozkładach są napisy iż od niedzieli będą zmiany – szczegółowe rozkłady powinny pojawić się już dzisiaj.

Ogloszenie

W kasach można już kupić nowy rozkład – jest dobrą lekturą dla podróżujących – natomiast – jak sprawdziliśmy - nie wszyscy wiedzą, że następują zmiany w kursach pociągów.
Wszyscy planujący podróż powinni wcześniej dokładnie sprawdzić, co się zmieniło. Najbardziej niezadowoleni mogą być ci ,którzy wieczorem korzystali z pociągu relacji Tarnów – Stróże. Teraz od 18.30 do 4.05 nie będzie połączenia na tej trasie. Pociąg o 19.27 został zlikwidowany. Nowość to bezpośrednie pociągi osobowe do z Tarnowa do Katowic. Jest także nowa trasa z Tarnowa do Czechowic Dziedzic.
Ponadto będzie przyspieszony pociąg z Rzeszowa do Krakowa przez Tarnów. W Tarnowie zatrzyma się o godzinie 5.22, w Krakowie będzie już o 6.30. Zmienia się także godzina popularnego Dunajca, którym wiele osób dojeżdża do pracy w Krakowie. Zamiast o 7.32 pociąg wyruszy z Tarnowa o 7.40.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 15:58:51
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html