Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  W drodze do IV Rzeczpospolitej    -   30/9/2005
W środę przebywał w Tarnowie kandydat na urząd Prezydenta RP, honorowy prezes PiS, prezydent Warszawy, Lech Kaczyński. W tarnowskim Teatrze odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Czas wydarzenia, kilka dni po zwycięstwie partii w wyborach parlamentarnych, spowodował, że konwencja planowana wcześniej jako element toczącej się kampanii prezydenckiej, była też okazją do świętowania przez sympatyków ugrupowania, działaczy i posłów wybranych w niedzielę pierwszego wyborczego sukcesu. Bo, że niebawem nastąpi drugi - nikt ze zgromadzonych w Teatrze w środowe popołudnie nie wątpił. W czym upewniło zwolenników PiS m.in. przyjęte owacjami wystąpienie ich lidera.

Ogloszenie

Podczas konferencji prasowej, która poprzedziła konwencję, Lech Kaczyński raz jeszcze powtarzał, że priorytetowym celem jego prezydentury jest budowa IV Rzeczpospolitej i w tym celu bedzie dążył do zmiany obecnej konstytucji. Mówił też, że jego wizja Polski jest - w opozycji do liberalnej propozycji PO - wizją Polski solidarnej. Sam woli unikać określeń socjalna, czy socjalistyczna, bo nie oddają one charakteru jego programu i źle się Polakom kojarzą. Nie mogło braknąć i nie brakło odniesień do sytuacji po wyborach parlamentarnych i początków budowy nowego rządu. Pytania o szczegóły pozostały jednak bez odpowiedzi, prezydent Kaczyński odsyłał po nie do swojego brata - Jarosława, prezesa partii. - Ja szefem partii nie jestem i nie będę uczestniczył w rozmowach na temat tworzenia rządu - mówił Kaczyński, zauważając przy okazji, że jego główny konkurent w kampanii prezydenckiej - Donald Tusk, ma w tym względzie inną sytuację i może angażować się w rozmowy koalicyjne.

Posłuchaj obszernych fragmentów wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(30-09-2005) wyborca :
TYLKO LECH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2005) kolo :
lech, czech i jego brat. czyli jak to w Polsce mamy najwiekszy na swiecie nepotyzm polityczny. to skandaliczne zeby brat w sposob otwarty popiera nie kogo innego jak swojego brata do najwazniejszych stanowisk w parti i kraju.przy nich Giertych , Gilowska Oleksy to male Kazie. Wersja light to Kwasniaki . w normalnych demokracajach to ....nienormalne

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2005) nie ma sprawy :
To są bliźniaki jednojajowe ,to tak jakby był tylko jeden.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2005) zwykły :
czy to przypadkiem nie jest forowanie rodziny na stanowiska, tak przecież robią wszyscy, z prawa i lewa, udając,że nie wiedzą o co chodzi.Każdy z nich (kandydatów) jest uczciwy i najlepszy, a gdzie ta reszta nieuczciwych , złodziei i nierobów?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2005) feministka :
Mozna sie nie zgadzac z zakazem parady gejow, ale na pewno nie mozna Lechowi Kaczynskiemu zarzucic, ze jest nieuczciwy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-09-2005) Edward :
Na razie PiS bawi się Platformą jak z dzieckiem. PO wygląda żałośnie przebierając nóżkami, a Kaczyńscy zadają kolejne ciosy odsuwając się na bok i robiąc miejsce członkom PiS. Powiem szczerze, nigdy bym nie przypuszczał, że są aż takimi sprawnymi politykami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-10-2005) czarnoksiężnik Tim :
niech ów Przemądry Karzeł Zza Biurka zostanie prezydentem Poski!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-10-2005) czarnoksięznik Tim :
podobno dobrze jest głosować na Lecha. jak zostanie prezydentem to ambicje braci będą zaspokojone i Jarosław da rządowi rządzić

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947