To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Podatki prawie bez zmian   -   13/12/2003
Podczas ostatniej sesji dąbrowscy radni uchwalili stawki podatkowe, które obowiązywać będą w przyszłym roku. Większość z nich pozostanie na takim poziomie, jaki obowiązywał w tym roku, bez uwzględnienia poziomu inflacji. Więcej zapłacą właściciele gruntów nad jeziorami i zajętych na zbiorniki wodne (3,41 zł za hektar powierzchni). O grosz wzrośnie stawka za budynki mieszkalne lub ich części, budynki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie obrotu materiałami siewnymi do kwoty 8,11 zł. Pozostałe stawki pozostają na poziomie z roku bieżącego.

Ogloszenie

Wyższe będą również opłaty od środków transportowych o tonażu powyżej 12 ton. Podwyżka wynika ze wzrostu kursu euro, który jest podstawą do obliczenia opłat.
Ponadto radni zwolnili z podatku od nieruchomości grunty, budynki i budowle wykorzystywane do celów kulturalnych i sportowych, budynki i grunty komunalne, nie oddane w posiadanie osobom trzecim. W tym roku dodatkowo rozszerzono zwolnienia podatkowe dla właścicieli gruntów pod drogami niepublicznymi stanowiącymi dojazd do pól. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:30:31
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html