To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Zamieszanie z tuchowskim pogotowiem   -   14/10/2005
Mieszkańcy Tuchowa boją się likwidacji miejscowego pogotowia. Sprzeciwiają się planom przeniesienia punktu wyjazdowego karetek do Tarnowa. Przekonują, że czas dojazdu do pacjentów znacznie się wydłuży a sporo osób straci pracę. Karetki zostaną w Tuchowie – uspokaja tymczasem dyrektor miejscowego szpitala – Andrzej Graca. Zmiana dotyczyłaby jedynie dyspozytorni. Polecenia wyjazdów wydawane były by w siedzibie tarnowskiego pogotowia. Mimo to, dyrektor jest przeciwny temu projektowi.

Ogloszenie

Szpital straci przez to źródło dochodu – przekonuje. Placówka nie może zarabiać na pogotowiu. Pieniądze przekazywane na ratownictwo medyczne nie powinny być przeznaczane na spłatę innych zobowiązań – twierdzi autor projektu - członek zarządu powiatu – Mirosław Banach. Jego zdaniem włączenie tuchowskiego pogotowia do systemu Centrum Powiadamiania Ratunkowego ułatwi nadzorowanie pracy zespołów ratowniczych. Decyzja w tej sprawie przeciąga się – teraz sprawą powinien zająć się nowy zarząd powiatu tarnowskiego. Nowo wybrany starosta Zbigniew Karciński uważa jednak, że nie jest to dobre rozwiązanie. Autor projektu Mirosław Banach zamierza teraz ze swoją propozycją zapoznawać członków zarządu powiatu, którzy zdecydują czy temat wejdzie pod obrady na najbliższej sesji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:23:32
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html