To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
  21. Targi Zdrowej Żywności rozpoczęte   -   14/10/2005
W Hali Jaskółka w Tarnowie Mościcach rozpoczęły się już po raz dwudziesty pierwszy Targi Zdrowego Życia i Żywności. Trzydniowa impreza ma służyć promocji zdrowego stylu życia i produktów spożywczych. Udział w niej biorą wystawcy z całego kraju, m.in. z Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Katowic, Bydgoszczy, Kielc i Tarnowa.

Ogloszenie
>

Na stoiskach znaleźć można produkty dietetyczne, bezglutenowe, wyroby sojowe, produkty z gospodarstw ekologicznych, potrawy wegetariańskie, a także wyroby dla diabetyków i herbaty z całego świata. Zdaniem dietetyków prawidłowa dieta gwarantuje nie tylko dobry wygląd i prawidłową wagę, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie. Można jeść w zasadzie wszystko byle by z umiarem – mówi doktor Marek Kuhl. Na stoiskach będzie można znaleźć także kosmetyki naturalne i urządzenia rehabilitacyjne. Zaplanowano też szereg wykładów, m.in. dziś o 12.00 prof. Paulin Moszczyński będzie mówił o roli kwasów tłuszczowych we współczesnym żywieniu człowieka. W tym roku imprezie w Mościcach towarzyszą II Krajowe Targi Żywności Regionalnej i Tradycyjnej, mające propagować lokalne specjały gastronomiczne o wysokiej jakości. Producenci ubiegają się o złote medale oraz nową nagrodę targową o nazwie: „Specjał regionalny”.

Godziny otwarcia targów: piątek 14 października - 11:00 - 18:00
sobota 15 pażdziernika - 10:00 - 18:00
niedziela 16 października - 10:00 - 16:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, August 14, 2022 13:15:08
IP     : 44.200.171.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html