To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  50 ton zdrowia   -   19/10/2005
W najbliższy piątek o godzinie 10.00 w Tarnowie na Placu Sobieskiego rozpocznie się wielkie rozdawanie zdrowia, a dokładnie jego symbolu, czyli... jabłek. To już trzecia edycja tej pro-zdrowotnej, autorskiej akcji CenterMedu. Akcja w mniejszej skali, prowadzona była już dwukrotnie. Dwa lata temu tylko w Tarnowie, gdzie NZOZ CenterMed wymyślił i przeprowadził ten bezprecedensowy zdrowotny happening.

Ogloszenie

W ubiegłym roku ideę podchwyciły przychodnie z Rzeszowa oraz Sandomierza i na terenie swoich miast również rozdawały tony zdrowia. W tym roku dołączają kolejne przychodnie z kolejnych miast – stąd akcja nie „5”, jak kiedyś, ale „50 Ton Zdrowia”. Oprócz Tarnowa akcje już odbyły się, odbywają lub odbędą w najbliższym czasie w: Sandomierzu, Rzeszowie, Lublinie, Krośnie i Nowym Sączu. – Wymyśliliśmy tę akcję i prowadzimy ją, poszerzamy o kolejne województwa, miasta, przychodnie, by ludzie, częstują się jabłkami, symbolem zdrowia, korzystając z bezpłatnych badań, przez chwilę zatrzymali się i zastanowili nad sobą, swoim zdrowiem. By zdali sobie sprawę z tego, jak ono jest ważne – wyjaśnia ideę akcji prezes CenterMedu, Michał ŚWITALSKI.
Częstowanie jabłkami, to tylko jeden z elementów akcji. W tym, samym miejscu i czasie będzie można otrzymać skierowania na bezpłatne badania, a także na specjalistycznym sprzęcie wykonać podstawowy bilans zdrowotny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:54:43
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html