To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Bezpłatne badania w CenterMedzie   -   19/10/2005
W najbliższą sobotę 22 października przed mieszkańcami Tarnowa otwiera się możliwość sprawdzenia stanu swego zdrowia. Tego dnia w przychodni CenterMedu prowadzone będą bezpłatne badania i konsultacje lekarskie. Prowadzone będą trzy rodzaje badań. Pierwsze, to badania lipidogramu i poziomu cukru, mające na celu wczesne wykrycie chorób układu krążenia. Z badań skorzystać mogą mężczyźni w wieku 35-55 lat i kobiety w wieku 45-65 lat.

Ogloszenie
>

Drugie, to, badania w zakresie profilaktyki choroby nowotworowej płuc, czyli rentgen klatki piersiowej. Badania adresowane są do mieszkańców Tarnowa powyżej 40 roku życia.
Wreszcie trzecie, to badania spirometryczne i konsultacje pulmonologiczne, dla osób obecnie lub niegdyś palących. Z badań skorzystać mogą mieszkańcy Tarnowa, kobiety i mężczyźni w wieku 40-65 lat.
Aby skorzystać z badań należy zarejestrować się telefonicznie pod numerem 627-33-88 lub w przychodni przy Placu Sobieskiego 2 w godzinach pracy przychodni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:55:22
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html