To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Desant Aniołów na ulicach Tarnowa   -   15/12/2003
Tydzień temu na ulicach Tarnowa pojawiły się anioły z Autorskiej Pracowni Artystycznej Jacka Kucaby. Wielkoformatowe obrazy dedykowane są niepełnosprawnym a rozwieszone zostały w ramach Otwartej Galerii Miasta Tarnowa, istniejącej od ponad roku. "Desant Aniołów" można zobaczyć już w fotowydarzeniach OKAY, ale najlepiej podziwiać go podczas spaceru po centrum miasta.

Ogloszenie
>

Anioły oglądamy na stelażach w kilku punktach miasta, na placyku u zbiegu ulic Narutowicza i Krakowskiej, przy kościółku NMP, przy ul. św. Ducha, u zbiegu ulic Szerokiej z Lwowską, Wałowej z Lwowską , Mickiewicza - obok Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, przy Pałacu Młodzieży i przy Al. Solidarności.
Obchodzimy Rok Niepełnosprawnych. Tym razem cykl obrazów jest "reklamą" naszego człowieczeństwa. Ludzi chorych ukryliśmy w kątach, gdy tymczasem oni potrzebują naszej troski, opieki, słowem zachowań, które są miarą człowieczeństwa - powiedział "Dziennikowi" Jacek Kucaba. Tarnowskiego rzeźbiarza zastaliśmy w momencie, gdy wieszał obrazy przy Al. Solidarności. Obrazy o wymiarach 150x360 cm są dziełem 15 twórców zaangażowanych w realizację programu Szkoła Latania.
Jacek Kucaba dodaje, że jest to ostatnia prezentacja obrazów tak "małych" . Już na wiosnę ustawionych zostanie 18 stelaży wykonanych według obliczeń konstruktorów, a więc solidnych, stabilnych, na których pojawią się płótna o wymiarach 2,5x4 metra.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 21:50:26
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html