To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/PLUS
  
   PiS i UPR za referendum   -   16/12/2003
4 tysiące podpisów zamierza zebrać w regionie tarnowskim Prawo i Sprawiedliwość pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum, które miałoby zdecydować o przyjęciu bądź odrzuceniu Konstytucji Europejskiej. Za referendum w tej kwestii opowiada się też Unia Polityki Realnej. Nowe władze oddziału tarnowskiego UPR będą zachęcać do odrzucenia konstytucji w obecnym kształcie.

Ogloszenie
>

Zdaniem posłanki PiS - Barbary Marianowskiej, jest to zły traktat, który obniża pozycję Polski w Unii Europejskiej i powoduje że nie jesteśmy gospodarzami we własnym kraju”. - Na dodatek znalazły się tam zapisy sprzeczne z zasadami moralnymi – podkreśla posłanka.
W Tarnowie podpisy pod wnioskiem można składać w biurze poselskim Prawa i Sprawiedliwości mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej 26.
Za referendum w sprawie zatwierdzenia traktatu konstytucyjnego UE przez Naród Polski opowiada się również Unia Polityki Realnej. Organizacja będzie nawoływała do jego odrzucenia.
Tymczasem właśnie dokonano wyboru nowych władz tej konserwatywno -liberalnej partii w Tarnowie. Prezesem Oddziału UPR pozostał Wojciech Popiela. Funkcję wiceprezesa objął Maciej Wietrzyk , sekretarza - Mirosław Tryba a skarbnika - Krzysztof Skrobiś.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:56:14
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html