To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
  Taksówką drożej   -   03/11/2005
Kilka tarnowskich sieci podniosło ceny za kursy. Docelowo mają to zrobić wszystkie, kiedy - nie wiadomo, bowiem przedstawiciele korporacji podają różne terminy. Kierowcy tłumaczą to rosnącymi kosztami eksploatacji pojazdów oraz ubezpieczeń, które w większości pokrywają sami. Nasze usługi od sześciu lat kosztują tyle samo – argumentują taksówkarze. Po podwyżce za każdy przejechany kilometr w taryfie dziennej zapłacimy nie jak dotychczas 1 zł 20 gr a 1 zł 60 gr. W taryfie nocnej i świątecznej zamiast 1 zł 80 gr , 2 zł 40 gr.

Ogloszenie

W praktyce oznacza to, że zamiast 8 złotych za usługę, trzeba będzie zapłacić około dziesięciu. Mieszkańcy uważają, że podwyżka to przesada, zważywszy na fakt, że większość taksówek jest napędzana gazem. Ich zdaniem taksówkarze i tak dobrze się cenią a przejazd jest luksusem. Trzeba wspomnieć, że ukryta podwyżka usług przewozowych miała miejsce dwa lata temu kiedy wszystkie sieci zniosły rabaty na usługi. Dodajmy, że do cen za kilometry doliczyć trzeba tzw. startowe, które wynosi 5 złotych. Docelowo usługi przewozowe we wszystkich tarnowskich sieciach będą kosztować tyle samo.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:04:30
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html