To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Operowa Gala dla Kamili   -   16/12/2003
Nowy rok rozpocznie się w Tarnowie od dużego kulturalnego i charytatywnego akcentu. W tym dniu o godz. 19.00 w Tarnowskim Teatrze będzie można usłyszeć i zobaczyć artystów Opery i Operetki Krakowskiej. Wystąpią oni w ramach Gali Charytatywnej organizowanej przez Zespół Przychodni CenterMed. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla Kamili Albin, niewidomej, utalentowanej uczennicy II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.

Ogloszenie

Pomysłodawcą imprezy jest lekarz Jacek Roik, który zainteresował ideą pomocy potrzebującym zarząd Zespołu Przychodni CentrMed. "Pomysł jest doskonały. Chcemy, by noworoczne koncerty odbywały się co roku i na stałe wspisały się w kalendarz imprez kulturalno - charytatywnych miasta. Mamy nadzieję, że impreza spodoba się w Tarnowie. Do tej pory nie było tutaj podobnej gali. Będzie to również doskonała wizytówka i promocja miasta" - mówił wczoraj podczas konferencji prasowej wiceprezes CentrMedu, Artur Witek.
Podczas Noworocznej Gali Operowej wystąpią czołowi artyści Opery Krakowskiej, którzy zaśpiewają utwory znane i popularne. Wraz z nimi wystąpi 40-osobowa orkiestra, a koncert w tarnowskim teatrze poporowadzi jego dyrektor Wojciech Markiewicz. Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają tarnowskich księży, polityków, przedstawicieli władz samorządowych, przedsiębiorców, artystów, prawników - wszystkich ludzi szczodrego serca. W zamierzeniu ma to być noworoczne spotkanie elit Tarnowa.
Bilet na Galę kosztować będzie 40 złotych. W czasie imprezy będą także sprzedawane jako wolne datki cegiełki. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla Kamili Albin - niewidomej poetki, wyjątkowo uzdolnionej uczennicy II LO w Tarnowie. Pomysłodawcy imprezy chcą, by w następnych latach idea imprezy była kontynuowana, zebrane podczas nich pieniądze pomagały osobom potrzebującym.
Wszystkimi pracami związanymi z Koncertem koordynuje dyr. d/s marketingu CenterMedu - Paweł Piszczek (biuro@centermed.pl) tel. 627-18-40 .

Podczas noworocznego koncertu wręczone będą także po raz pierwszy statuetki "Dobry dla Innych". Wyróżnieni zostaną w ten sposób ludzie wrażliwi na krzywdę innych, potrafiący ją dostrzec i pomóc. Wyboru tym razem dokonają organizatorzy, w kolejnych latach natomiast dobroczyńców wybierać będzie kapituła powołana przez CentrerMed spośród osób, które w danym roku szczególnie załużyły się w działalności charytatywnej.

O osobie niewidomej poetki, uczennicy II LO w Tarnowie - wywiad z nią przeprowadzony przez twórców gazetki szkolnej "etc" a także wybrane wiersze Kamili można przeczytać na stronie internetowej doktora J.Roika - pomysłodawcy i "dobrego ducha" styczniowej Gali : kliknij tutaj, aby przeczytać ten artykuł

Na tej samej stronie można się też zapoznać z programem Gali : kliknj tutaj, aby zapoznać się z programem Gali.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:24:32
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html