To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   inTARnetowy konkurs filmowy non-stop   -   04/11/2005
W pierwszej edycji konkursu, w którym nagrody funduje kino MILLENNIUM, kasetę z wybranym filmem otrzymuje Szczepan Marzec. Niniejszym ogłaszamy drugą edycję naszego konkursu-zabawy. Reguły nie ulegają zmianie, ale przybywają kolejne nagrody ! Teraz więcej inTARnautów może wygrać !

Ogloszenie

Co tydzień do wygrania jest w portalu oryginalna kaseta VHS lub płyta DVD z jednym z hitów kinowych ostatnich miesięcy i lat. Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu wystarczy nadesłać nam na adres: poczta@intarnet.pl pocztę z tytułem MILLENNIUM, poczekać na losowanie i zwrotną informację o wygranej na swojej skrzynce e-mailowej a odbierając nagrodę przekazać nam bilet z dowolnego, tegorocznego seansu w mościckim kinie.
Nagrody. Jeden, spośród naszych cotygodniowych propozycji, film wybiera sobie zwycięzca konkursu, którego wylosujemy w czwartek wieczorem. W tym tygodniu do wyboru są dwa filmy akcji, ROZJEMCA z Dolphem Lundgrenem oraz MŚCICIEL Z Janem Claude Van Dammem a także trzeci film, który pozostanie w puli konkursowej z pierwszej edycji.
Uwaga, począwszy od drugiej edycji będą również losowane dwie nagrody pocieszenia - filmowe gadżety: koszulki, książki, albumy, itp.
Wszystkie nagrody ufundowało kino Millennium. Zapraszamy do zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:41:46
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html