To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.p
  
   Prezydenckie odznaczenie dla prezes Radia Maks    -   10/11/2005
Krystyna Latała, prezes istniejącego już od jedenastu lat Radia Maks odznaczona została kilka dni temu przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi – za wkład w rozwój mediów elektronicznych. Podczas uroczystości, która odbyła się w siedzibie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przyznano tylko cztery „Złote Krzyże.”

Ogloszenie

To pierwsze takie odznaczenie przyznane ludziom mediów, odkąd istnieje KRRiTv, czyli od 11 lat. –Doceniono w ten sposób lokalną radiofonię, nagrodzono rozgłośnie, które utrzymały swoją niezależność, które nie weszły do większych sieci, które się nie sprzedały i potrafiły utrzymać swój lokalny walor –mówi Krystyna Latała. –I choć to ja otrzymałam Złoty Krzyż Zasługi, traktuję to jako wyróżnienie i docenienie pracy całego naszego zespołu.
Radio Maks wiedzie prym w Tarnowie pod względem słuchalności. Jak czytamy na internetowej stronie radia: „w ostatnim roku w tygodniu słucha nas ponad 57 tysięcy Tarnowian. Blisko połowa mieszkańców byłego województwa tarnowskiego przynajmniej raz na siedem dni ustawia swoje radioodbiorniki na częstotliwości 98,10 i 106, 8 w okolicach Bochni. W pierwszym półroczu tego roku liczba słuchaczy naszej rozgłośni wzrosła w regionie o blisko 10 %.”
Posłuchaj wypowiedzi pani prezes. Pytaliśmy również o najbliższe plany Radia Maks i poczynione w ostatnim czasie inwestycje.(posłuchaj)

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:47:14
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html