To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Konkurs historyczny - II edycja   -   10/11/2005
Pierwszymi zwycięzcami w konkursie historycznym, który trwa na naszych stronach od połowy października, są Aneta Hordyń i Leszek Gutowski. Nagrody - zestawy wydawnictw ufundowanych przez Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Ruchu Turystycznego wylosowaliśmy dla nich spośród blisko 40 zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami, jakie napłynęły do nas w pierwszej edycji quizu. Niniejszym ogłaszamy drugą odsłonę konkursu, zapraszając do udziału w nim wszystkich chętnych.

Ogloszenie
>

Odpowiedź na pytanie zadane w pierwszej edycji: Rody do jakich należał Tarnów na przestrzeni stuleci to Leliwici - Tarnowscy, Ostrogscy, Zasławscy, Lubomirscy, Zamojscy, Radziwiłłowie, Koniecpolscy, Walewscy i Sanguszkowie.

Pytanie do edycji drugiej:
Jak nazywał się prezes Komitetu Narodowego, który 31 października 1918r. o godzinie 8.00 w tarnowskim Starostwie publicznie ogłosił przejęcie władzy w Tarnowie przez państwo polskie i jak nazywał się Starosta, który złożył wówczas przysięgę na wierność polskiemu państwu ?
Na odpowiedzi czekamy pod adresem: poczta@intarnet.pl do końca listopada.
E-listy należy zatytułować TARNOVIANA 2 a pod odpowiedzią podać swoje imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego.
Dwa kolejne zestawy atrakcyjnych nagród, którymi są tarnoviana - wydawnictwa o naszym, mieście i regionie a także związane z nim gadżety, rozlosujemy w pierwszych dniach grudnia wśród wszystkich osób, które nadeślą nam odpowiedzi na drugie konkursowe pytanie.
Wśród nagród znajdują się m.in. "In Castro Nostro Tarnoviensi" - książkowa monografia zamku Tarnowskich na Górze św. Marcina, zestawy przewodników po Tarnowie i regionie tarnowskim, zestawy map komunikacyjnych i turystycznych, podkładka pod mysz i historyczne tarnowskie pocztówki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:51:47
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html