To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze "lekcje" w szkole astmy   -   15/11/2005
Dziś w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMedu przy ul. Piotra Skargi 29 a w Tarnowie, zaplanowano pierwsze konsultacje w ramach Szkoły Leczenia Astmy. Kursy odbywają się pod hasłem „Jak żyć z astmą?”. Zajęcia prowadzone przez najlepszych specjalistów są bezpłatne. Uczestnicy wezmą udział w seminariach, ćwiczeniach praktycznych, obejrzą filmy edukacyjne i pokazy ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Ogloszenie
>

Głównym celem jaki przyświeca Szkole Leczenia Astmy – pierwszej w regionie – jest pokazanie, że chociaż astmy nie da się całkowicie wyleczyć, to właściwie, systematycznie i skutecznie leczona, jest kontrolowana i nie ogranicza normalnego życia. Obecnie uważa się, że ponad 95% pacjentów może w pełni kontrolować swoją chorobę, poddając się nowoczesnej i skutecznej terapii. Kursanci nauczą się, jakie są zagrożenia, jak przynosić ulgę, jak pomagać osobom chorym.
Warto przypomnieć, że astma jest chorobą, która dotyka od dziesięciu do dwunastu procent populacji. Co 10 lat liczba chorych podwaja się. Obecnie na całym świecie choruje na nią 300 milionów ludzi, w Polsce według szacunków blisko 2 miliony osób. Co dziesiąte dziecko chore jest na astmę, a to czyni ją chorobą cywilizacyjną i problemem społecznym.
Michał Świtalski, prezes CenterMedu potwierdza duże zainteresowanie pacjentów Szkołą. – Myślę, że będziemy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby – mówi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 17:21:53
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html