To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze "lekcje" w szkole astmy   -   15/11/2005
Dziś w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMedu przy ul. Piotra Skargi 29 a w Tarnowie, zaplanowano pierwsze konsultacje w ramach Szkoły Leczenia Astmy. Kursy odbywają się pod hasłem „Jak żyć z astmą?”. Zajęcia prowadzone przez najlepszych specjalistów są bezpłatne. Uczestnicy wezmą udział w seminariach, ćwiczeniach praktycznych, obejrzą filmy edukacyjne i pokazy ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Ogloszenie
>

Głównym celem jaki przyświeca Szkole Leczenia Astmy – pierwszej w regionie – jest pokazanie, że chociaż astmy nie da się całkowicie wyleczyć, to właściwie, systematycznie i skutecznie leczona, jest kontrolowana i nie ogranicza normalnego życia. Obecnie uważa się, że ponad 95% pacjentów może w pełni kontrolować swoją chorobę, poddając się nowoczesnej i skutecznej terapii. Kursanci nauczą się, jakie są zagrożenia, jak przynosić ulgę, jak pomagać osobom chorym.
Warto przypomnieć, że astma jest chorobą, która dotyka od dziesięciu do dwunastu procent populacji. Co 10 lat liczba chorych podwaja się. Obecnie na całym świecie choruje na nią 300 milionów ludzi, w Polsce według szacunków blisko 2 miliony osób. Co dziesiąte dziecko chore jest na astmę, a to czyni ją chorobą cywilizacyjną i problemem społecznym.
Michał Świtalski, prezes CenterMedu potwierdza duże zainteresowanie pacjentów Szkołą. – Myślę, że będziemy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby – mówi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:49:17
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html