To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wyprawy na krańce świata w TCK   -   16/11/2005
W Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5) otwarto dziś Wielką Wystawę Fotografii National Geographic „WYPRAWY NA KRAŃCE ŚWIATA”.To już piąta ekspozycja fotografii Towarzystwa National Geographic. Wcześniejsze wystawy: „Oczami Fotografów”, „Oblicza Świata”, „Egipt z lotu ptaka”, „Świat w obiektywie National Geographic”, obejrzało blisko milion widzów. W Tarnowie gościliśmy dwie ostatnie, które obejrzało łącznie ok. 10 tys. widzów, co w naszym mieście jest swoistym rekordem frekwencyjnym.

Ogloszenie

Na wystawę składa się blisko 90 fascynujących zdjęć przedstawiających dokonania najsłynniejszych ekspedycji badawczych, zorganizowanych przez Towarzystwo National Geographic od chwili jego powstania w 1888 roku po dzień dzisiejszy.  Wystawa WYPRAWY NA KRAŃCE ŚWIATA prezentuje utrwalone na fotograficznych kliszach wizjonerskie pomysły, ryzykowne ekspedycje i zaskakujące odkrycia, wśród nich odnalezienie najsłynniejszego wraku świata TITANICA w 1985 roku oraz odkrycie w 1911 roku Machu Picchu – zagubionego miasta Inków.

Organizacja tej wystawy zbiega się z piąta rocznicą działalności polskiej edycji Magazynu National Geographic, będącego wizytówką tegoż Towarzystwa. Prezentowane na niej zdjęcia pochodzą m.in. z albumów „Wielkie wyprawy National Geograpic”, „Tajemnice podwodnego świata”, „Ludzie w obiektywie National Geograpic”, a także pojedyncze fotografie współpracowników polskiej edycji Magazynu National Geograpic, publikowane na jego łamach.

Wystawa będzie czynna w Tarnowskim Centrum Kultury, Rynek 5, codziennie (z wyjątkiem świąt), w terminie od 16.11.05 do 08.01.06 w godz. 9.00-18.00.
Bilety wstępu w cenie 3zł (młodzież), 5 zł (dorośli).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:54:30
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html