To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kolejne nagrody autorów ze "Szwenka"   -   16/11/2005
Nagrodę zespołową z IX Międzynarodowego Festiwalu Niezależnych Filmów Video "Zoom Zbliżenia" w Jeleniej Górze przywieźli młodzi autorzy Klubu Filmowego "Szwenk", działającego przy tarnowskim Pałacu Młodzieży. Podczas Festiwalu, który odbył się początkiem listopada, zaprezentowano 76 filmów, w tym 5 nakręconych przez autorów "Szwenka". Jeden z nich, Krzysztof Głuszak, został wyróżniony także 2 tygodnie wcześniej w Bieruniu.

Ogloszenie
>

W Bieruniu odbywał się w połowie października VII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali. Tarnowski filmowiec otrzymał tam wyróżnienie za krótki dokument pt.\"Oto jest pytanie\".
W jeleniogórskim sukcesie, obok Krzysztofa Głuszaka, swój wkład mieli też Maciej Karkosza i Bartosz Poręba (Wpellzllysmy/dokument), Jacek Zabawa (OPS II/eksperyment), Maciej Karkosza (Paradoks/fabuła) oraz Wiktor Bałut (Instynkt przetrwania/animacja).

To kolejne sukcesy filmowców Klubu w tym roku. K.Głuszak i M.Karkosza we wrześniu zdobyli nagrody na 2 Europejskich Spotkaiach Twórczej Młodzieży w Kielcach, a M.Karkosza wcześniej również podczas 51 OKFA w Koninie i podczas majowego festiwalu \"Dozwolone do 21\", który odbywał się w Tarnowie.

Amatorski Klub Filmowy \"Szwenk\" działa od 19 lat pod czujnym okiem Tadeusza Koniarza. Z pracowni tej wywodzi się cała plejada osób zawodowo i z dużymi sukcesami trudniących się dziś filmem. W 1996 roku Pracownia otrzymała Złoty Medal UNICA - Światowej Unii Filmu Nieprofesjonalnego, działającej pod auspicjami UNESCO. W maju bieżącego roku pod patronatem tej organizacji odbył się w Tarnowie XXIII Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Dozwolone do 21”, który prawdopodobnie - właśnie dzięki \"Szwenkowi\" i osobistym zabiegom Tadeusza Koniarza - na stałe zagości w naszym mieście.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:55:05
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html