To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.inTARnet.pl zaprasza   -   18/11/2005
W kinie Millennium nadal zobaczyć można wielki jesienny przebój fantasy Terry Gilliama "Nieustraszeni Bracia Grimm" z Mattem Damonem i Heath Ledger. Na ekran kina w Mościcach trafia też w trakcie tego weekendu najnowszy horror Wesa Cravena "Przeklęta". Mamy zaproszenia dla inTARnautów na niedzielne seanse tych filmów.

Ogloszenie
>

NIEUSTRASZENI BRACIA GRIMM

reż: Terry Gilliam
wyst.: Matt Damonem, Heath Ledger, Lena Headey, Jonathan Pryce

Opowieść o najsłynniejszych braciach - twórcach baśni, Jakubie i Wilhelmie Grimm. Podróżują oni od wioski do wioski, przekonując ich mieszkańców, że muszą poddać się odprawieniu egzorcyzmów, gdyż w ich domach żyje mnóstwo zjaw i potworów rodem nie z tego świata. Problem pojawia się w momencie, gdy bohaterowie odkrywają, że w jednej z wiosek rzeczywiście mieszkają zjawy...

PRZEKLĘTA

reż: Wes Craven
Obsada: Christina Ricci, Shannon Elizabeth, Scott Baio, Portia de Rossi

Pewnej księżycowej nocy w Los Angeles samochód, którym jadą nastoletni Jimmy i jego siostra Ellie, nieoczekiwanie wpada w poślizg i zjeżdża z drogi. Rodzeństwo wychodzi z wypadku bez szwanku, jednak po kilku dniach okazuje się, że kraksa na zawsze odmieniła ich życie. Oboje zauważają, że są znacznie silniejsi fizycznie niż byli poprzednio, wyostrzają się im wszystkie zmysły, a ludzie, których spotykają bez wyjątku ulegają ich urokowi. Okazuje się jednak, że oboje musza zapłacić za swoje niezwykłe umiejętności wielką cenę.

Dwa podwójne zaproszenia na seans jednego z w/w filmów powędrują do dwójga wylosowanych w sobotę wieczorem inTARnautów, którzy do jutra (sobota, 19 listopada), do godziny 21.00 nadeślą nam zgłoszenie chęci obejrzenia wybranego przez siebie filmu. E-listy należy nazwać w temacie tytułem filmu, który chcecie zobaczyć, podpisać i podać nr tel. kontaktowego a wszystko to wysłać na adres poczta@intarnet.pl. Losowanie zaproszeń - w sobotni wieczór, najpóźniej w niedzielę rano sprawdź swoją skrzynkę. Być może właśnie Ty i zaproszona przez ciebie osoba będzie mogła spędzić niedzielne popołudnie lub wieczór w kinie !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:14:32
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html