To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  TCK zmienia image    -   19/11/2005
Wnętrze po remoncie, nowa organizacja pracy w firmie, nowi pracownicy, nowe propozycje imprez i rozstanie z innymi a także nowa strona internetowa - to tylko niektóre dowody na diametralną zmianę wizerunku, jaką przeżywa Tarnowskie Centrum Kultury. Nowy szef placówki Tomasz Kapturkiewicz zapowiada kolejne. Zmiany rozpoczęte zostały od remontu we wnętrzu siedziby TCK. - W ciągu miesiąca udało nam się coś, co wydawało się niemożliwe przez całe lata. Teraz czas na remonty w kinie "Marzenie" i znaczacą poprawę jakości naszej oferty - deklaruje dyrektor TCK.

Ogloszenie
>

Oczekiwany od dawna przez pracowników placówki remont wnętrz w TCK-u odbył się bez dofinansowania ze strony Urzędu Miasta, dzięki środkom własnym wypracowanym przez Centrum oraz pomocy sponsorów. Remont ten rozpoczął - mówi T. Kapturkiewicz - proces zmiany wizerunku placówki, który będzie kontynuowany zarówno w zakresie prac zewnętrznych i poprawy infrastruktury jak i w zakresie organizacji pracy w TCK, poprawy kontaktów z klientami i istotne przeobrażenia oferty.
\"Na pierwszy ogień\", jeśli chodzi o remonty, pójdzie kino MARZENIE. Jeszcze przed kolejnym, jubileuszowym XX Festiwalem TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA dokonane zostaną tam prace, które uczynią ten obiekt prawdziwie \"europejskim\" - zapewnia dyrektor. Jubileuszowa edycja TNF będzie też w przyszłym roku najważniejszą imprezą organizowaną przez Centrum. Festiwal 2006 ma być świętem kina długo pamiętanym nie tylko przez Tarnowian. Poza Festiwalem w ofercie TCK pozostają takie propozycje jak Rynek Sztuki Ulicznej, czyli coroczne spotkania buskerów, którzy od 2 lat przybywają do naszego miasta, a także ZADUSZKI DŻEMOWE i ROCKOWE O!PŁATECZKI Wojtka Klicha.
Rozstajemy się z takimi cyklami jak: Ballady Wieczorową Porą, działalność Galerii Juwenilia, a także (w obecnej formie) Szkoła Muzyków Rockowych i Ogólnopolski Konkurs kompozytorski CRESCENDO. Nie będzie już w TCK-u sekcji brydża sportowego i festiwalu Piosenki Żeglarskiej BEZAN.
W ofercie TCK pojawiaja się natomiast nowe pozycje. Co miesiąc w poniedziałki prezentowane będzie KINO OFFOWE, w czwartki - Niezalezna Scena Młodych, co piątki Klub Jazzowy CENTRUM, w soboty - SCENA KABARETOWA. Co cztery tygodnie nadal oglądać będziemy CZWARTY Ekstra FILM. Ponadto TCK inicjuje działalność nowego programu edukacyjnego dla szkół - AKADEMIA FILMOWA.
TCK będzie też w przyszłym roku organizatorem 2 lub 3 wielkich koncertów na stadionie w Mościcach. Zaplanowano inaugurację autorskich imprez ZDERZENIA Piotra Kopy, popularnego dziennikarza Radia MAKS. Oglądać będziemy też wystawy fotografii, od kilku dni czynna jest kolejna wystawa zdjęć National Geographic, w TCK świętowany będzie też jubileusz Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Centrum wspierać będzie działalność grup nieformalnych : Tarnowskiej Alternatywy i CZEMU NIE.

Zmienia się organizacja pracy poszczególnych działów i obsługi w TCK. Do rangi zastępcy dyrektora podniesiona została kierownik kina Marzenie, Maria Wardyń. Ma to ułatwić nadzór merytoryczny i administracyjny nad kinem, które stale dostarcza Centrum największych przychodów. Połączone - w jeden Dział Imprez - zostają Dział Edukacji Kulturalnej i Dział Imprez Artystycznych. Jego kierownikiem została Anna Grygiel. W jej biurze pojawia się nowy pracownik - Artur Janus, znany z Radia MAKS. Już tylko w charakterze współpracownika, odpowiedzialnego za Klub Jazzowy , pojawiać się będzie przy Rynku 5 - Marcin Sobczyk, obecnie pracownik RDN-Małopolska.
Zmiany czekają też gości odwiedzających siedzibę TCK. W holu TCK powstaje Biuro Obsługi TCK. Obsługa klientów kupujących bilety a także zamawiających plakatowanie ma być teraz o wiele sprawniejsza.
Widocznym znakiem przeobrazeń placówki ma być także nowa strona internetowa TCK, dostępna teraz pod adresem: www.tck.pl

Posłuchaj wypowiedzi :
- dyrektora Tomasza Kapturkiewicza (((mp3)))
- Anny Grygiel (((mp3)))
- Artura Janusa (((mp3)))
- Marcina Sobczyka (((mp3)))
- kierownik kina Marzenie Marii Wardyń (((mp3)))
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:43:48
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html