To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS/PLUS
  
   Łowca skór w Tarnowie ?   -   18/12/2003
Nieuczciwą konkurencje zarzucają właścicielowi jednej z tarnowskich firm pogrzebowych inni przedsiębiorcy z tej branży. Na długiej liście zarzutów skierowanych pod adresem oskarżanej firmy znalazło się także zrywanie klepsydr oraz nietrzeźwość pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych. Szczególnie natarczywy zarówno w szpitalu jak i w Urzędzie Stanu Cywilnego miał być jeden z naganiaczy.

Ogloszenie

Mężczyzna związany z jednym z zakładów pogrzebowych pojawia się na terenie Urzędu Stanu Cywilnego oraz prosektorium szpitala św. Łukasza proponując rodzinom zmarłych wykonanie pochówku. - Naganiacza ma tylko jedna firma. W taki sposób nie działają nasze zakłady pogrzebowe – oświadczają właściciele trzech pozostałych. Oskarżający nie chcą kierować jednak sprawy do sądu, bo - jak twierdzą – ich klienci i tak na ogół będący w trudnej sytuacji psychicznej nie zdecydowali by się zeznawać.
Sam zainteresowany – właściciel zakładu pogrzebowego obok szpitala św. Łukasza -przyznaje się, że miał tzw. naganiacza, ale nie pracuje on już od dwóch tygodni bo został zastraszony przez konkurencję. Przedsiębiorca pogrzebowy odpiera jednak zarzuty podkreślając, że podobną działalnością zajmują się dwie inne firmy pogrzebowe z Tarnowa.
Na razie proceder nakłaniania do wykonania pochówku w konkretnej firmie pogrzebowej zanikł. Po interwencji straży miejskiej „naganiacz” nie pokazuje się na terenie USC.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:29:49
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html