Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS/PLUS
  
   Łowca skór w Tarnowie ?   -   18/12/2003
Nieuczciwą konkurencje zarzucają właścicielowi jednej z tarnowskich firm pogrzebowych inni przedsiębiorcy z tej branży. Na długiej liście zarzutów skierowanych pod adresem oskarżanej firmy znalazło się także zrywanie klepsydr oraz nietrzeźwość pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych. Szczególnie natarczywy zarówno w szpitalu jak i w Urzędzie Stanu Cywilnego miał być jeden z naganiaczy.

Ogloszenie

Mężczyzna związany z jednym z zakładów pogrzebowych pojawia się na terenie Urzędu Stanu Cywilnego oraz prosektorium szpitala św. Łukasza proponując rodzinom zmarłych wykonanie pochówku. - Naganiacza ma tylko jedna firma. W taki sposób nie działają nasze zakłady pogrzebowe – oświadczają właściciele trzech pozostałych. Oskarżający nie chcą kierować jednak sprawy do sądu, bo - jak twierdzą – ich klienci i tak na ogół będący w trudnej sytuacji psychicznej nie zdecydowali by się zeznawać.
Sam zainteresowany – właściciel zakładu pogrzebowego obok szpitala św. Łukasza -przyznaje się, że miał tzw. naganiacza, ale nie pracuje on już od dwóch tygodni bo został zastraszony przez konkurencję. Przedsiębiorca pogrzebowy odpiera jednak zarzuty podkreślając, że podobną działalnością zajmują się dwie inne firmy pogrzebowe z Tarnowa.
Na razie proceder nakłaniania do wykonania pochówku w konkretnej firmie pogrzebowej zanikł. Po interwencji straży miejskiej „naganiacz” nie pokazuje się na terenie USC.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(19-12-2003) mały :
Wiem coś o tej sprawie. Bo miałem kontak i niewielką przyjemność poznać właściciela tego zakładu. A naganiacz też był i to że namawiał to mało powiedziane, on był poprostu nachalny i to do przesady. A jego wygląd odstraszyłby najbardziej twardego faceta. Nie ma w tym zakładzie żadneg czacunku dla rodziny zmarłego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947