To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Spotkanie z Krzysztofem Pieczyńskim   -   23/11/2005
Znany przede wszystkim ze swoich ról filmowych Krzysztof Pieczyński przybywa do Tarnowa 30 listopada, aby spotkać sie z czytelnikami i zaprezentować swoją twórczość literacką. Wieczór autorski zaplanowano w Czytelni Naukowej MBP przy ul. Krakowskiej 4 w środę – 30 listopada 2004 roku, o godzinie 18.00.

Ogloszenie

Krzysztof Pieczyński (ur.1957), aktor filmowy i teatralny, poeta. Absolwent wydziału aktorskiego PWST w Krakowie. Debiutował w 1980 roku w serialach Ponad dwieście czwartków, Nosić swoją skórę i Dom(słynna kreacja Bronka Talara). Zagrał też m.in. w serialu Życie Kamila Kuranta (1982) Grzegorza Warchoła. Rola zetempowskiego działacza, Września w filmie Wielki bieg Jerzego Domaradzkiego zaowocowała nagrodą za pierwszoplanową rolę męską na FPFF w Gdyni w 1986 roku. Nagrodę tę otrzymał także za udział w filmie Jerzego Zaorskiego Jezioro Bodeńskie. W 1986 wyjechał za granicę. Do kraju powrócił w 1995 roku i ponownie zaczął występować w polskich filmach. Do niedawna można go było oglądać w telewizyjnym serialu Na dobre i na złe. Jest autorem biograficznej książki Listy z Ameryki, opisującej prawie dwanaście lat spędzonych za granicą i próby zrobienia tam kariery, a ostatnio powieści Podgarbiony. Autor kilku tomików poezji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:17:46
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html