To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  CZWARTYek stra FILM   -   28/11/2005
TCK i kino Marzenie zapraszają 8 grudnia na ostatnią w tym roku projekcję w ramach cyklu CZWARTYek stra FILM . Zobaczyć będziemy mogli film, na który czekało wielu widzów, zarówno kinomanów jak i miłośników muzyki. "RAY", bo o nim mowa, to film Taylora Hackforda, oparty na niezwykłej biografii genialnego wokalisty i muzyka Raya Charlesa. InTARnauci, którzy zdecydują się wziąć udział w naszym quizie wygrać mogą podwójne zaproszenie na "Raya".

Ogloszenie

W tym filmie T.Hackfort tylko dotyka niektórych faktów z życiorysu wybitnego, niestety nieżyjącego już wokalisty, i nie można traktować go jako jego pełnej i prawdziwej biografii. Niemniej jednak w fantastyczny i skrótowy sposób pokazuje szybki rozwój jego kariery muzycznej, a także przedstawia fascynujący obraz Ameryki z połowy XX wieku.
Życie tego wybitnego twórcy, samo w sobie stanowiło podstawę doskonałego scenariusza, a reżyserowi udało się w tym trwającym dwie i pół godziny filmie w wartki i ciekawy sposób przedstawić historię zarówno bohatera, jak i w drugim planie historię muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, iż film nominowany był w 6 kategoriach do Oscara a w kategorii najlepszy Aktor Pierwszoplanowy zdobył go Jamie Foxx.
Do kina „Marzenie” na tę wyjatkową projekcje zaprasza Państwa Anna Grygiel z TCK.
Seans odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 a bilety na niego (w cenie 12 zł) już można zakupić w kasie kina „Marzenie”.

Dwoje inTARnautów - szczęśliwców otrzyma podwójne zaproszenie na „Raya”. Wystarczy, że nadeślecie nam tytuły minimum trzech utworów skomponowanych i wykonywanych przez Raya Charlesa. Pocztę z taką odpowiedzią należy zatytułować (w temacie wiadomości): RAY i nadesłać, do 7 grudnia br., do godziny 12.00, na adres poczta@intarnet.pl wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nr tel. kontaktowego. Wylosowanych zwycięzców poinformujemy o wygranej i sposobie jej odebrania drogą elektroniczną. Zapraszamy do zabawy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 12, 2024 23:59:31
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html