To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   W Dąbrowie opłaty bez zmian   -   19/12/2003
Dąbrowscy radni zdecydowali o pozostawieniu opłat parkingowych na poziomie takim samym, jak do tej pory. Do końca roku w centrum miasta parkować będzie można jeszcze za darmo. Opłaty wrócą najprawdopodobniej od pierwszego stycznia. Od nowego roku opłaty parkingowe będą takie same jak dotychczas. Za pół godziny parkowania trzeba będzie zapłacić 50 gr, za godzinę złotówkę, podobnie za każdą następną.

Ogloszenie
>

Władze miasta podkreślają, że wprowadzenie opłat za parkowanie w centrum miasta nie ma na celu uzyskania dodatkowego dochodu. Przede wszystkim ma zapewnić rotację na miejscach parkingowych. Wcześniej kierowcy na cały dzień zostawiali samochody w najbardziej uczęszczanych miejscach miasta.
Nie wiadomo na razie od kiedy dokładnie trzeba będzie płacić.
-Wszystko zależy od tego, kiedy uchwały będą opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego. Uchwały zostały już dostarczone do Krakowa. Chcielibyśmy, by opłaty mogły być wprowadzone od pierwszego stycznia przyszłego roku. Mieszkańcy gminy będą o tym uprzedzeni, poprzez ogłoszenia" - mówi zastępca burmistrza Dąbrowy Marek Minorczyk.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:14:45
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html