To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Świąteczne zmiany w kursowaniu autobusów   -   23/12/2003
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje, że w dniach od 24 grudnia do 4 stycznia przyszłego roku autobusy kursować będą według zmienionego harmonogramu. Szczegółowe informacje wywieszone będą na rozkładach jazdy. 24 grudnia oraz 2 stycznia obowiązywał będzie rozkład jazdy jak w dni wolne od pracy.

Ogloszenie
>

24 grudnia miejskie autobusy kursować będą według rozkładu jazdy na dni wolne od pracy. 25 grudnia - tak jak w dni świąteczne, z wyjątkiem linii "34" i "35", które będą zawieszone oraz niektórych kursów linii "2" i "10". Szczegółowe informacje wywieszone będą na rozkładach jazdy. 26 grudnia autobusy będą jeździć według rozkładu na dni świąteczne, natomiast 27 grudnia według rozkładu jazdy na dni wolne od pracy. 28 grudnia - tak jak w dni świąteczne. W dniach 29 do 31 grudnia tarnowskie autobusy kursować będą jak w dni robocze, z wyjątkiem linii "9", na której autobusy będą jeździć zgodnie z rozkładem jady obowiązującym w dni wolne od pracy. 1 stycznia autobusy będą jeździć według rozkładu jazdy na dni świąteczne z pewnymi ograniczeniami (zawieszone będą linie "34" i "35" oraz niektóre kursy "2" i "10", wyszczególnione na rozkładach jazdy). Przez dwa następne dni, 2 i 3 stycznia, obowiązywał będzie rozkład jazdy jak w dni wolne od pracy. Natomiast 4 stycznia rozkład na dni świąteczne.
(BAJA)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:07:44
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html