To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
  Kalendarz dla czytelników TEMI   -   27/12/2005
Już jutro, 28 grudnia, wraz z noworocznym numerem TEMI czytelnicy tygodnika otrzymają kolejny prezent od redakcji – kilkunastronicowy kalendarz na 2006 rok. To nie pierwszy prezent TEMI dla swoich czytelników w tym roku. W kwietniu było to albumowe wydawnictwo, wydane w związku ze śmiercią papieża Jana Pawła II, dotyczące pielgrzymek Papieża-Polaka do Małopolski, niedawno przy okazji kolejnego tytułu mistrzowskiego tarnowskich żużlowców, jako dodatek do TEMI pojawiło się wydawnictwo o historii „czarnego sportu” w mieście.

Ogloszenie

Teraz, razem z noworocznym wydaniem gazety, w kioskach pojawi się bardzo przydatny prezent noworoczny - kalendarz.
Przystosowany do zawieszania na ścianie kalendarz formatu A4 liczy sobie 12 stron (plus okładka), każda obracana karta to osobny miesiąc. Kalendarz wydaliśmy we współpracy z samorządami Tarnowa, powiatu tarnowskiego i kilkunastu gmin z regionu (Dębno, Szczucin, Wojnicz, Szczurowa, Borzęcin, Ciężkowice, Tuchów, Wierzchosławice, Bochnia) a więc oprócz bogatego kalendarium, każda strona naszego kalendarza zawiera informacje i ilustracje o najpiękniejszych zakątkach ziemi tarnowskiej - mówi wydawca i redaktor naczelny TEMI Tadeusz Bałchanowski.
Kalendarz TEMI na 2006 pojawi się w kioskach wraz z noworocznym numerem TEMI już 28 grudnia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:41:57
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html