To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Wojtek nareszcie dostał szansę!   -   27/12/2005
Wojtek Łabędź z poddąbrowskiej Pilczy Żelichowskiej, który prawie rok temu wyjechał do Chicago, by poddać się serii skomplikowanych operacji mających uratować mu życie, nareszcie doczekał się! Termin pierwszej wyznaczono na 5 stycznia 2006 roku.

Ogloszenie

Tak bardzo się cieszę, że to beznadziejne czekanie się wreszcie skończy - mówi Wojtek i rzeczywiście w jego głosie słychać niekłamaną radość. Przez prawie rok jest z matką w Chicago. Na początku wszystko miało pójść gładko, ale potem sprawy się skomplikowały. Szpital, w którym lekarze mieli za darmo zoperować Wojtka wycofał się, gdy okazało się, że w grę wchodzi nie jedna, ale kilka operacji. Koszty liczono w setkach tysięcy dolarów, tymczasem schorzenia doprowadziły chłopca do stanu, w którym każdy dzień oznacza ból i cierpienie. W tej sytuacji jeden z lekarzy zdecydował, że dłużej nie można zwlekać, bo to coraz poważniej zagraża życiu Wojtka.

Więcej informacji nt. temat na stronie : www.kurier.zicom.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 22:26:18
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html