To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  CZWARTY ekstra FILM   -   28/12/2005
Popularny cykl CZWARTY ekstra FILM będzie kontynuowany w kinie Marzenie w nadchodzącym roku. Rok 2006 zainauguruje komedia w reżyserii Honnesa Stöehra „Jeden dzień w Europie”. Tym razem jedyny seans tego filmu zaplanowano na 5 stycznia o godzinie 18.00. Jak zwykle mamy bezpłatne zaproszenia dla inTARnautów, którzy wezmą udział w naszym mini-konkursie.

Ogloszenie
>

Prezentowany 5 stycznia film składa się z czterech następujących po sobie historyjek, które rozgrywają się tego samego dnia w czterech europejskich miastach. Jest to opowieść pełna humoru, mówiąca o problemach z komunikowaniem się w zjednoczonej Europie, spowodowaną głównie słabą znajomością języków obcych. „Jeden dzień w Europie” to film produkcji niemiecko – hiszpańskiej, będący lekką komedią ciepło traktującą swoich bohaterów, o szybkim tempie akcji.
Bilety na film do nabycia w kasie kina.

Dwa podwójne bezpłatne zaproszenia na film mogą otrzymać inTARnauci, którzy do środy 4 stycznia nadeślą nam odpowiedź na pytanie: Który z niemieckich filmów, rozpamiętujący najważniejsze wydarzenie polityczne najnowszej historii Niemiec, zrobił w ostatnich kilku latach największą furorę w europejskich kinach? Odpowiedzi należy nadsyłać na adres : poczta@intarnet.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: CZWARTY EKSTRA FILM a list powinien koniecznie zawierać, poza odpowiedzią, również imię i nazwisko uczestnika oraz nr tel. kontaktowego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:45:45
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html