To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Dąbrowa druga w kraju   -   03/1/2006
31 grudnia 2005 roku o północy zakończyła się kolejna edycja Rankingu Gmin i Powiatów. Ranking ten prowadzi na swojej stronie www.zpp.pl Związek Powiatów Polskich przez cały rok. Współzawodnictwo odbywa się w trzech kategoriach: powiaty, miasta na prawach powiatu, gminy. Gmina Dąbrowa Tarnowska w kategorii Gminy zajęła 2 miejsce w Polsce uzyskując 2249 punktów. Jest to tylko 39 punktów mniej od zdobywcy pierwszego miejsca, którym została Gmina Polanica-Zdrój w powiecie kłodzkim.

Ogloszenie

W rankingu najlepszych gmin mogą uczestniczyć wszystkie gminy. Punkty są naliczane w zależności od spełnienia poszczególnych warunków określonych w regulaminie. Wśród nich są m.in: prezentacja gminy w tym multimedialna, jakość strony internetowej, ilość imprez ogólnodostępnych, ofert i przetargów, prezentacja zrealizowanych projektów wykorzystujących energię odnawialną, posiadanie certyfikatu jakości, posiadanie minimum jednej kamerki internetowej, liczba odwiedzin na stronie internetowej, rozwój informacyjny. Pierwsza dziesiątka gmin zostanie uhonorowana pucharami i dyplomami przez organizatora. Odbędzie się to podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 20:41:34
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html